Przeprowadzka nie musi być problemem – jeżeli chcą Państwo zrealizować ją szybko i sprawnie, wtedy jesteśmy całkowicie do dyspozycji! Nasza firma od lat oferuje usługi jako taksówki bagażowe. Warszawa to główny obszar naszej działalności, ale również obsługujemy przeprowadzki na terenie całej Polski.

Dysponujemy nowoczesną flotą samochodów dostawczych i meblowozów, które przystosowane są do bezpiecznego przewozu sprzętów, dlatego też nie muszą obawiać się Państwo o swoje mienie – z nami jest ono pod dobrą opieką.

Nasze taxi bagażowe w Warszawie usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i również do firm oraz instytucji.

 

Asystujemy przy przeprowadzkach:

  • domów,
  • mieszkań,
  • apartamentów,
  • pokojów,
  • biur,
  • siedzib firm,
  • a także innych obiektów.

 

Zawsze służymy pomocą w realizacji przeprowadzki – nasi kierowcy są gotowi do tego, aby wynosić i wnosić sprzęty, dlatego wybierając nasze usługi, nie muszą obawiać się Państwo o przebieg tego przedsięwzięcia.

Taxi bagażowe w Warszawie - nasza flota

 

Dodatkowo także jesteśmy całkowicie do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę. To powoduje, że niezależnie od pory możemy przyjechać i przewieźć Państwa mienie. Wystarczy tylko skontaktować się z nami, aby umówić się na dogodny termin wykonania usługi, a my pojawimy się punktualnie i zabierzemy się od razu do pracy.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z cennikiem usług znajdującym się na naszej stronie internetowej – w razie dodatkowych pytań prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie czy e-mailowo. Możemy przygotować wówczas wycenę, także po osobistym spotkaniu i sprawdzeniu obiektu do przeprowadzki.

Szybka przeprowadzka z dnia na dzień? Przewiezienie sprzętu AGD czy RTV z jednego lokum do drugiego? A może dużej liczby ciężkich dokumentów? Jeżeli mają Państwo takie właśnie plany, w takim przypadku najlepszym wyborem będzie taxi bagażowe. Warszawa ma wiele firm, które w tej dziedzinie świadczą swoje usługi – również do Państwa dyspozycji jest nasza firma Rudnik, która posiada wieloletnie doświadczenie i dysponuje nowoczesnym zapleczem.

 

Jak wybrać taxi bagażowe?

Taksówki bagażowe to najlepszy wybór, gdy chcą Państwo skorzystać z usług przewozu mienia w ramach jednego miasta i jej okolicy – także mienia wymagającego, które jest ciężkie czy ponadgabarytowe. Taksówki bagażowe to również najlepsza decyzja w sytuacji, gdy liczy się czas i nie można czekać przez kilka dni czy nawet tygodni na wolne terminy w firmach przeprowadzkowych. Nasze bagażówki są cały czas gotowe na twoje zlecenia – niezależnie od tego, czy jedziesz na dworzec, chcesz przewieźć ze sprzętu, czy też przeprowadzasz się z jednego lokum do drugiego. Wystarczy tylko wykonać jeden telefon do firmy, aby następnie zarezerwować przyjazd taxi na dogodną porę i we wskazane miejsce.

Po taxi bagażowe warto zadzwonić zawsze wtedy, gdy nie dysponują Państwo odpowiednim samochodem przeznaczonym do przewozu mienia lub też nie mają Państwo własnego pojazdu – w takiej sytuacji korzystanie z komunikacji publiczne nie jest zbyt dobrym pomysłem, aby mogli szybko i wygodnie przetransportować swoje mienie z jednego punktu miasta do drugiego. Z usług taksówek bagażowych korzystają zarówno osoby prywatne, jak i również pracownicy firm czy instytucji, wobec tego jest to usługa skierowana do każdego, kto potrzebuje pomocy w przewozie mienia, także tego gabarytowego.

Cena usług taksówek bagażowych w Warszawie zależna jest przede wszystkim od określonej taryfy oraz liczby przejechanych kilometrów. Usługi świadczone w dni powszednie w godzinach od porannych do wieczornych są tańsze od tych w godzinach nocnych oraz w niedziele i święta. Dokładne informacje o kosztach można otrzymać podczas zamawiania taksówki.

Jeżeli potrzebna jest taksówka bagażowa, zapraszamy Państwa do wybrania naszych usług w firmie Rudnik z Warszawy. My jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę, dlatego zachęcamy już teraz do skontaktowania się z nami, aby otrzymać dodatkowe informacje dotyczące usług oraz ich kosztów. Zapraszamy!

Taxi bagażowe w Warszawie - nasz busTaxi bagażowe w Warszawie - nasza flotaTaxi bagażowe w Warszawie - nasze samochody

P.H.U . Rudnik
Ul. Doroszewskiego
Warszawa
tel.: 511-393-916
Nip 5221578898

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zapisz