Nasza firma od lat zajmuje się świadczeniem usług transportowych i przeprowadzkowych w Warszawie. Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę wynajmu taxi bagażowego. Kładziemy nacisk na bezpieczeństwo, szybkość oraz przystępne tanie ceny.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu klientów szuka obsługi jak najtańszej. Dlatego też przygotowaliśmy w naszej firmie taką ofertę, która będzie mogła z pewnością zadowolić klientów szukających usług taksówek bagażowych w niskich cenach. Nasz cennik jest przy tym przejrzysty i od razu mogą sprawdzić Państwo, jak wysokie koszty będą związane z usługami naszych taxi bagażowych w Warszawie. Oczywiście, jesteśmy także do Państwa dyspozycji poza stolicą.

Oprócz usługi przewozu mienia otrzymują Państwo także do dyspozycji naszych pracowników. To doświadczeni specjaliści wyróżniający się wysoką kulturą osobistą, którzy pomogą kompleksowo w realizacji przeprowadzki – przenoszeniu mienia, jego wnoszeniu do nowego lokum i rozlokowaniu na miejscu.

Dysponujemy ponadto sprzętem pozwalającym nam na bezpieczną manipulację gabarytami:

  • meblami,
  • AGD,
  • kasami,
  • sejfami,
  • serwerami,
  • drukarkami i innego rodzaju obiektami, które wymagają odpowiedniego zaplecza transportowego.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszej ofercie i otrzymać indywidualną wycenę, wtedy pozostajemy do dyspozycji – prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie czy e-mailowo, a my będziemy mogli na podstawie przekazanych nam danych przygotować wycenę lub też możemy bez opłat przyjechać do Państwa i przygotować wycenę na miejscu.

Szybkie i tanie taxi bagażowe – jeżeli potrzebujesz pomocy w przewozie mienia, w takim przypadku jesteśmy całkowicie do Państwa dyspozycji. Wiemy, że klienci wybierający usługi taksówek bagażowych, szukają dla siebie przede wszystkim błyskawicznej pomocy – często jest ona potrzebna od zaraz. W takiej sytuacji my jesteśmy całkowicie do Państwa dyspozycji – 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Wystarczy tylko zadzwonić do nas, a my będziemy mogli być na miejscu o umówionej porze – w Warszawie oraz w jej okolicach.

Dysponujemy rozbudowaną flotą taksówek bagażowych, które pozwalają nam na przewiezienie niemalże każdego rodzaju mienia, także tego gabarytowego. Jednocześnie również wyróżniają nas bardzo przystępne ceny, dlatego też jeżeli interesuje Państwa tanie taxi bagażowe w Warszawie, my pozostajemy do dyspozycji. Jeśli chcą Państwo otrzymać informacje dotyczące kosztów usług, w takim przypadku zachęcamy do skontaktowania się z nami, a nasi pracownicy przygotują dla Państwa wycenę usługi przewozu mienia.

Taxi bagażowe – Warszawa – tanio i solidnie! Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

Taxi bagażowe - wygląd z tyłuTaxi bagażowe - wymiary samochoduTaxi bagażowe - wnętrze samochodu - widok 1Taxi bagażowe - wnętrze samochodu - widok 2

P.H.U . Rudnik
Ul. Doroszewskiego
Warszawa
tel.: 511-393-916
Nip 5221578898

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości