Warszawa Żoliborz

Przeprowadzki Warszawa Żoliborz

Szybka i skuteczna przeprowadzka to nie tylko priorytet dla każdego, kto chce w ciągu jednego dnia zmienić swoje miejsce zamieszkania. Dla przedsiębiorców prowadzących nawet nieduży biznes, zmiana lokalizacji to wyzwanie nie tylko typowo organizacyjne czy handlowe, ale właśnie logistyczne. Bez względu na to, czy poszukują Państwo firmy przeprowadzkowej zdolnej do profesjonalnego przeniesienia swojego biura czy szybkiego spakowania wszystkich dóbr i mebli w prywatnym mieszkaniu – Alfa Przeprowadzki spełnią wszystkie Państwa oczekiwania.

Nie ma dla nas znaczenia charakterystyka i wielkość ładunku ani kierunek przeprowadzki – bez względu na wielkość zlecenia i miejsce przeprowadzki na warszawski Żoliborz czy Ursynów – każdego klienta traktujemy równie poważnie i dajemy mu dostęp do tej samej palety usług, pracowników, wyposażenia.

Zalety przeprowadzek z Alfą

Wieloletnia obecność na warszawskim rynku sprawiła, że doskonale radzimy sobie w niełatwych warunkach stolicy i nasi pracownicy potrafią wykonać zlecenie nawet w najtrudniejszej lokalizacji. Ograniczenia miejsca do parkowania, brak wind czy ciasne przejścia i klatki schodowe nie stanowią dla nas wyzwania – dzięki podręcznym elektronarzędziom możliwe jest zdemontowanie na miejscu każdego mebla i jego bezpieczne oraz wygodne przeniesienie w częściach do samochodu.

Nasi kierowcy znają Warszawę jak własną kieszeń, dzięki czemu zaplanują najlepszą trasę do komfortowego załadunku i rozładunku oraz bezpiecznego transportu powierzonych dóbr. Państwa majątek to dla nas i naszych pracowników priorytet – traktujemy go bardzo poważnie, tak samo jak przyjmowane zlecenia. Dowodem na to, że Alfa Przeprowadzki poważnie traktuje utrzymanie wysokiego standardu oferowanych usług przeprowadzkowych może być posiadane ubezpieczenie – chociaż wypadki nie przytrafiają nam się w ogóle, to chcemy zapewnić Państwa, że jako firma jesteśmy profesjonalni i poważnie podchodzimy do realizowanych zadań. Najważniejsze zalety naszej oferty, to przede wszystkim:

 • wieloletnie doświadczenie pracowników fizycznych, pakowaczy i kierowców;
 • doskonała znajomość Warszawy dająca możliwość skuteczniejszego wybrania drogi dojazdowej czy lokalizacji na kilkudziesięciominutowy postój;
 • wyposażenie ekip we wszystkie niezbędne narzędzia i urządzenia ułatwiające załadunek, transport i zabezpieczenie ładunku;
 • nowoczesna i zróżnicowana flota pojazdów przeprowadzkowych pozwalająca na dopasowanie parametrów samochodu do charakterystyki ładunku;
 • możliwość negocjowania warunków finansowych zlecenia;
 • wykonywanie demontażu i montażu mebli bezpośrednio na miejscu u klienta, pakowanie i zabezpieczanie wskazanego dobytku, stosowne zabezpieczenie np. dokumentacji firmowej, biżuterii i innych drogocennych przedmiotów;
 • posiadanie firmowego ubezpieczenia.

Komfort przeprowadzki na Żoliborz Warszawa

Dbamy o to, aby przeprowadzki na warszawski Żoliborz, Pragę, Ursynów, Mokotów czy jakąkolwiek inną warszawską i podwarszawską dzielnicę, było dla Państwa maksymalnie komfortowe. A to oznacza przede wszystkim dokładne ustalenie z wyprzedzeniem Państwa oczekiwań i potrzeb oraz wysłanie do zlecenia pracowników gwarantujących profesjonalne i kompleksowe wsparcie dla klienta.

Wysokie standardy obsługi naszych klientów bezpośrednio na miejscu to dla nas bardzo istotny element wykonywanej pracy, więc mogą mieć Państwo pewność, że każdy z pracowników przeprowadzających Państwa i przenoszących Państwa dobytek, będzie z troską i uwagą realizował kolejne etapy przeprowadzki. Jeśli zleceniodawca znajduje się na miejscu, nasi pracownicy wykonują wszystkie jego polecenia, ale jeśli nie ma go na miejscu, postępują w pełni profesjonalnie i szybko przechodzą od etapu do etapu, nie narażając żadnego elementu ładunku na jakikolwiek szwank.

Do zabezpieczenia ładunku wykorzystujemy rozmaite metody stabilizacji i organizacji poszczególnych pudełek, kartonów, przedmiotów i mebli w luku załadunkowym. Ważne jest jednak już pierwsze opakowanie przewożonych towarów, do czego wykorzystujemy w Alfa Przeprowadzki całą gamę bezpiecznych, skutecznych i dobrze znanych materiałów opakunkowych:

 • formy styropianowe;
 • folie bąbelkowe;
 • folie stretch;
 • papier pakowy;
 • worki;
 • wypełniacze syntetyczne;
 • kartony tekturowe.

Właściwe zabezpieczenie Państwa dobytku

Zabezpieczenie wszystkich mniejszych i większych dóbr w odpowiednio opisanych kartonach czy zawinięcie ich w folię i usztywnienie w pudełku – to jeden z pierwszych kroków. Właściwe ustawienie i ustabilizowanie ładunku w trakcie transportu – zwłaszcza po warszawskich drogach i osiedlowych uliczkach oraz parkingach, to kolejne kluczowe dla bezpieczeństwa całego zlecenia zadanie. Nasi pracownicy mają ogromne doświadczenie praktyczne oraz wiedzę teoretyczną, jak postępować chociażby z przewożeniem urządzeń RTV i AGD jak pralki czy lodówki, telewizory itp.

Równie ważne jest jednak samo wyniesienie dobytku klienta z jego mieszkania i zniesienie go klatką schodową lub zwiezienie windą na dół, a następnie wyniesienie do samochodu i następnie wniesienie na nowej lokalizacji. Do skutecznego i bezpiecznego przenoszenia mebli oraz wielkogabarytowych urządzeń w mało funkcjonalnych i niedostępnych lokalizacjach i miejscach, nasi pracownicy wykorzystują na miejscu chociażby liczne wózki, haki, pasy przeprowadzkowe czy koce transportowe. Korzystając z oferty Alfa Przeprowadzki nasi klienci nie muszą robić wiele – nasza pomoc jest kompleksowa od A do Z.