warszawa wola

Przeprowadzki Warszawa Wola

Wola to bardzo modna i chętnie wybierana dzielnica w Warszawie. Nasza firma Alfa Przeprowadzki zajmuje się profesjonalną organizacją przeprowadzek na terenie całej Warszawy, również na Wolę. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą. Gwarantujemy zawsze usługi na najwyższym poziomie i profesjonalizm. Jesteśmy terminowi i solidni. Dzięki flocie nowoczesnych pojazdów, jesteśmy w stanie zorganizować przeprowadzkę na Wolę w każdym rozmiarze. Zajmujemy się też przeprowadzaniem firm i biur.

Przeprowadzki mieszkań i domów w Warszawie na Woli

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi, dzięki którym Klient nie musi się niczym martwić, ani zajmować. Całość realizujemy bardzo sprawnie i zawsze profesjonalnie. Na jakie usługi warto się zdecydować?

 • Oferujemy możliwość zapakowania wszystkich przedmiotów i ich solidnego zabezpieczenia. Dzięki temu, nie ma mowy o żadnych uszkodzeniach mechanicznych, otarciach, ani tych wynikających ze szkodliwych warunków atmosferycznych, na przykład deszczu.
 • Z przyjemnością demontujemy wszystkie meble przy pomocy nowoczesnych narzędzi elektrycznych. Dzięki temu, znacznie łatwiej można je przetransportować do nowej lokalizacji. Każdy element zabezpieczamy odpowiednimi materiałami.
 • Mienie Klienta przenosimy osobiście i korzystamy przy tym z nowoczesnych wózków płaskich, które umożliwiają transport mebli, wózków schodowych do szaf i AGD oraz praktycznych pasów.
 • Całość transportujemy naszymi nowoczesnymi i bardzo pojemnymi samochodami. Szeroki wybór sprawia, że jesteśmy w stanie zaplanować małą i dużą przeprowadzkę.
 • Na miejscu, rozpakowujemy całe mienie Klienta, jak również montujemy ponownie meble stosując do tego celu nasze narzędzia. ustawiamy je również, zgodnie z zaleceniami Klienta.

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług. Można nam powierzyć przedmioty delikatne, takie jak naczynia, porcelana, obrazy, czy książki. Dysponujemy materiałami, dzięki którym z łatwością pakujemy różnej wielkości przedmioty i wygodnie je przewozimy.

W każdym z naszych samochodów znajduje się szeroki wybór materiałów, takich jak:

 • folie bąbelkowe,
 • folie stretch,
 • papier pakowy,
 • worki,

Poza tym, oferujemy również możliwość przewiezienia odzieży w wygodnych i funkcjonalnych szafach pionowych, w których transportowana jest ona na wieszakach. To bardzo dobry pomysł w przypadku osób, które przenoszą się do umeblowanego mieszkania i chcą szybko pozbyć się bałaganu.

Poza tym, nasze pojazdy wyposażone są też w koce przeprowadzkowe zabezpieczające meble i inne przedmioty. Dysponujemy też pasami zabezpieczającymi je przed utratą stabilnej pozycji w samochodzie.

Pojemne samochody transportowe

Organizując przeprowadzkę w Warszawie na Wolę korzystamy z naszych nowoczesnych samochodów. Dysponujemy szerokim wyborem pojazdów, dzięki którym możemy organizować przeprowadzki w każdym rozmiarze. Obecnie możemy pochwalić się naszymi:

 • busami o pojemności 11 m³,
 • autami – kontenerami o pojemności 18 m³,
 • kontenerami z windą o pojemności 24 m³,
 • meblowozami mieszczącymi aż 35 m³.

Poza samochodami, posiadamy też wózki, dzięki którym możemy z łatwością przewozić ciężkie meble i sprzęty AGD. Ma to znaczenie przede wszystkim w przypadku nieruchomości bez windy.

Przeprowadzki biur i firm na Wolę w Warszawie

Profesjonalnie zajmujemy się przeprowadzaniem większych firm oraz biur w Warszawie. Na swoim dotychczasowym koncie mamy już ponad tysiąc udanych realizacji. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz praktycznym narzędziom, możemy zaplanować każdą przeprowadzkę na Wolę sprawnie i szybko. Jesteśmy terminowi i można nam zawsze zaufać.

W jaki sposób zajmujemy się przeprowadzkami firm i biur na Wolę? Przede wszystkim, profesjonalnie zabezpieczamy i pakujemy dokumentację oraz całe mienie firmowe. Korzystamy przy tym z trwałych materiałów, które zabezpieczają je przed uszkodzeniem mechanicznym, czy szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Dbamy również o to, aby osoby niepowołane nie miały dostępu do takich przedmiotów.

Nasi pracownicy demontują również firmowe i biurowe meble i zabezpieczają je na czas transportu. Po przewiezieniu wszystkiego, znowu montujemy meble przy pomocy naszych narzędzi i ustawiamy je we wskazanym miejscu, które jest dogodne dla Klienta. Rozpakowujemy również drobne przedmioty i pozostawiamy po sobie zawsze porządek.

Ceny firmowych przeprowadzek na warszawską Wolę mogą się od siebie nieco różnić. Z czego to wynika?

Na ich wysokość mają wpływ:

 • odległość pomiędzy obiema lokalizacjami,
 • ilość przedmiotów do przewiezienia i spakowania,
 • ilość pracowników koniecznych do zaangażowania,
 • liczba wykorzystanych do zlecenia pojazdów i ich rodzaj,
 • możliwość skorzystania z wind w budynkach.

Preferujemy kontakt telefoniczny. Zachęcamy serdecznie do kontaktu z nami, abyśmy mogli wspólnie ustalić wszelkie szczegóły zlecenia i wskazać Państwu zakres cenowy zlecenia. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie i jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni z naszych usług. Zapraszamy!