warszawa włochy

Przeprowadzki Warszawa Włochy

Warszawa to miasto z perspektywami, chętnie wybierane przez młode osoby jako miejsce do życia. Włochy są jedną z dzielnic, na których żyje się miło i spokojnie. Na tę dzielnicę chętnie przenoszą się również rozmaite firmy i biura. Nasza firma Alfa Przeprowadzki z przyjemnością zajmuje się przeprowadzaniem na warszawskie Włochy, zarówno mieszkań i domów, jak i większych firm oraz biur. Zajmujemy się przeprowadzkami w sposób kompleksowy, od początku do końca. Gwarantujemy przy tym terminowość i solidność naszych usług. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą przeprowadzek na Włochy.

Jakie usługi świadczymy podczas przeprowadzek?

Nasza firma oferuje kompleksowe przeprowadzanie Klientów na warszawskie Włochy. W zakres naszych usług wchodzi:

 • Pakowanie i zabezpieczanie mienia Klienta w jego domu lub firmie. Starannie zabezpieczamy wszystkie przedmioty przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych, jak również ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi.
 • Demontujemy również meble i zabezpieczamy ich poszczególne elementy.
 • Wszystkie rzeczy z dbałością przenosimy do naszych samochodów, gdzie zabezpieczane są kocami przeprowadzkowymi oraz specjalnymi pasami, zapewniającymi stabilną pozycję podczas transportu.
 • Na miejscu, rzeczy są wnoszone, a następnie rozpakowywane.
 • Zajmujemy się również ponownym montażem wszystkich mebli, przy pomocy nowoczesnych elektrycznych narzędzi. Robimy to sprawnie i bardzo solidnie, a następnie ustawiamy meble zgodnie z życzeniem Klienta.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z tak kompleksowych usług. Gwarantujemy, że z dbałością i uwagą opiekujemy się wszystkimi przedmiotami naszych Klientów i zależy nam na tym, aby docierały do nowej lokalizacji zawsze w idealnym stanie.

Flota nowoczesnych pojazdów przeprowadzkowych

Naszym największym atutem są bez wątpienia samochody, którymi posługujemy się w trakcie realizacji zleceń. Przeprowadzając naszych Klientów na warszawskie Włochy, korzystamy z nowoczesnych i bardzo pojemnych pojazdów:

 • busów o pojemności wynoszącej 11 m³,
 • aut-kontenerów tradycyjnych o pojemności 18 m³,
 • kontenerów z windą o pojemności 24 m³,
 • meblowozów o pojemności wynoszącej aż 35 m³.

Dzięki flocie tak funkcjonalnych pojazdów, jesteśmy w stanie z powodzeniem zrealizować nawet bardzo duże przeprowadzki firmowe. Każdy samochód wyposażony jest zawsze w koce przeprowadzkowe oraz pasy. Poza tym, dysponujemy również wózkami płaskimi, które w znacznym stopniu ułatwiają transport mebli, jak również wózkami schodowymi, które wygodnie przewożą AGD oraz wysokie szafy. Nasi pracownicy mogą korzystać również z pasów, dzięki którym znacznie lżej przenosi się ciężkie przedmioty do samochodu. Ma to szczególne znaczenie przede wszystkim w przypadku budynków bez windy.

Staranne zabezpieczanie mienia Klienta

Nasze zlecenia rozpoczynamy zazwyczaj od zabezpieczenia wszystkich powierzonych nam przedmiotów. Oferujemy nowoczesne szafy pionowe, dzięki którym odzież możemy przewozić zawsze na wieszakach, w pozycji wiszącej. Znacznie ułatwia to proces rozpakowania, ponieważ ubrań nie trzeba rozkładać, prasować i wieszać ponownie w nowej szafie. Poza tym, pakujemy również książki, porcelaną, naczynia, czy przedmioty codziennego użytku.

Przeprowadzając naszych Klientów na warszawskie Włochy, korzystamy z materiałów, którymi starannie pakujemy całe mienie:

 • folii bąbelkowych,
 • folii stretch,
 • papieru pakowego,
 • worków,
 • kartonów.

Meble są zawsze demontowane i starannie zabezpieczamy każdy z ich elementów. Następnie, przewozimy je naszymi samochodami odpowiednio ustabilizowane. Gwarantujemy, że wszystkie powierzone nam przedmioty docierają zawsze w nienaruszonym stanie.

Przeprowadzanie firm i biur

W swojej działalności spotykamy się z bardzo różnymi zleceniami. Do tej pory mieliśmy okazję przeprowadzić już ponad tysiąc firm oraz biur w Warszawie. Chcąc zmienić swoją lokalizację na Włochy, warto skontaktować się z nami i omówić wszelkie szczegóły. W przypadku niewielkich przeprowadzek, jesteśmy w stanie wskazać warunki cenowe zlecenia w trakcie jednej rozmowy telefonicznej. W jaki sposób przeprowadzamy firmy?

Zawsze zabezpieczamy i starannie pakujemy całe mienie firmowe. Demontujemy również meble i zajmujemy się ich solidnym zabezpieczeniem na czas podróży. Można nam powierzyć dokumentację, sprzęty biurowe oraz inne przedmioty. Po transporcie, zajmujemy się rozpakowaniem mienia, jak również ponownym montażem mebli. Korzystamy przy tym zawsze z nowoczesnych narzędzi elektrycznych, dzięki którym możemy to zrobić solidnie i bardzo sprawnie. Zawsze wywiązujemy się z naszych terminów.

Jeżeli planujecie Państwo większą przeprowadzkę w Warszawie na Włochy, wówczas zachęcamy do kontaktu. Ceny naszych usług są bowiem uzależnione od kilku różnych czynników i chętnie umawiamy się z Klientami na spotkania, aby ustalić szczegółowo zakres naszych działań.

Wysokość naszej ceny zależy przede wszystkim od:

 • odległości obu lokalizacji od siebie,
 • ilości przedmiotów i mebli, które będziemy przewozić,
 • ilości potrzebnych do tego celu pracowników oraz pojazdów,
 • możliwości skorzystania z wind w obu budynkach.

Gorąco zachęcamy więc do kontaktu z naszymi pracownikami i do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy zawsze konkurencyjne ceny.