Przeprowadzki Warszawa Wilanów

Wielu naszych Klientów wybiera dziś Wilanów. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy i ma naprawdę wiele do zaoferowania. W Alfa Przeprowadzki zajmujemy się organizacją przeprowadzek prywatnych, jak również firmowych na to piękne osiedle. Swoje profesjonalne usługi kierujemy do wszystkich, którym zależy na sprawnym i terminowym działaniu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz flocie nowoczesnych samochodów jesteśmy w stanie zaplanować każde przedsięwzięcie od A do Z. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przeprowadzek na warszawski Wilanów.

Jak zaplanować przeprowadzkę na Wilanów?

Większość osób niechętnie podchodzi do tematu przeprowadzki. Faktycznie, takie przedsięwzięcie wymaga wiele czasu i zaangażowania. Korzystając z naszych profesjonalnych usług, można przenieść się na Wilanów szybko i sprawnie, bez najmniejszego kłopotu. Wystarczy tylko zdecydować się na nasze kompleksowe usługi:

 • Na początek, zajmujemy się pakowaniem mienia oraz jego solidnym zabezpieczeniem przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi lub szkodliwymi warunkami atmosferycznymi.
 • Kolejnym naszym krokiem jest oczywiście demontaż mebli. Korzystamy przy tym z bardzo nowoczesnych narzędzi elektrycznych, dzięki którym robimy to szybko.
 • Całość mienia jest transportowana do naszych pojazdów. Często korzystamy przy tym z dodatkowych udogodnień. Nasza firma dysponuje bowiem wózkami płaskimi do przewożenia mebli, wózkami schodowymi, które doskonale nadają się do transportu AGD oraz szaf, jak również pasami, które umożliwiają noszenie ciężkich przedmiotów.
 • Kiedy cały transport jest już na miejscu, wnosimy przedmioty i meble do nowego miejsca, a tam rozpakowujemy je.
 • Starannie montujemy wszystkie meble ponownie. Korzystamy przy tym z narzędzi, dzięki którym meble skręcone są solidnie i sprawnie. Po sobie zawsze pozostawiamy porządek i ład.

Wiele osób decyduje się na tak kompleksowe usługi, ponieważ samodzielnie nie muszą już angażować się w przeprowadzkę na Wilanów. My dokładamy wszelkich starań, aby mienie naszych Klientów dotarło do nowej lokalizacji nienaruszone. Oczywiście, Alfa Przeprowadzki posiada też ubezpieczenie od ewentualnych wypadków losowych.

Solidnie zabezpieczone przedmioty

Dbamy o to, aby Państwa rzeczy były dobrze zapakowane i dotarły na miejscu w idealnym stanie. Każdy z naszych pojazdów wyposażony jest w szereg materiałów ułatwiających takie zabezpieczenie:

 • worki,
 • kartony,
 • folie bąbelkowe,
 • folie stretch,
 • papier pakowy.

Poza tym, dysponujemy również pionowymi szafami. Dzięki nim, możemy przewozić odzież w pozycji wiszącej. Nie ma konieczności jej zdejmowania z wieszaków, składania, a następnie prasowania i wieszania w nowym miejscu. Poza tym, pojazdy wyposażone są również w praktyczne koce przeprowadzkowe oraz pasy, dzięki którym meble i reszta przedmiotów zajmują stabilną pozycję w aucie podczas jazdy.

Nowoczesne pojazdy o dużej pojemności

Jesteśmy w stanie zorganizować naprawdę dużą przeprowadzkę na warszawski Wilanów. Umożliwiają nam to posiadane przez firmę pojazdy, które są nowoczesne i bardzo funkcjonalne. Obecnie dysponujemy:

 • busami o pojemności 11 m³,
 • autami kontenerami o pojemności 18 m³,
 • kontenerami z windą o pojemności 24 m³,
 • meblowozami, które mieszczą aż 35 m³.

Nasi doświadczeni pracownicy sprawnie i profesjonalnie korzystają ze wszystkich narzędzi, które bardzo ułatwiają im wykonywanie pracy. Zawsze staramy się zapewnić optymalną ilość osób, jak i pojazdów, aby przeprowadzka na Wilanów przebiegła szybko i wygodnie dla Klienta.

Przeprowadzki firm i biur na Wilanów w Warszawie

Od wielu lat zajmujemy się też profesjonalnie przenoszeniem firm i biur. Na swoim koncie mamy już ponad tysiąc zrealizowanych zleceń tego rodzaju. Starannie zabezpieczamy całe mienie firmy i chronimy je przed niepowołanymi rękoma. Zależy nam na tym, aby każdy przedmiot był osłonięty przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi i nie był narażony na uszkodzenie mechaniczne. Zajmujemy się też demontażem mebli biurowych i firmowych. Wszystko transportowane jest flotą naszych nowoczesnych samochodów prosto na Wilanów, gdzie nasza ekipa rozpakowuje i wnosi kartony oraz worki. Firmom odzieżowym oferujemy możliwość przewożenia ubrań na wieszakach, w specjalnie zaprojektowanych do tego celu szafach.

Na miejscu, zajmujemy się montażem i skręceniem wszystkich mebli. Posiadamy niezbędne narzędzia elektryczne, dzięki którym możemy to zrobić bardzo sprawnie, ale również solidnie i stabilnie. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak duża odpowiedzialność ciąży na naszych pracownikach. Rozpakowujemy kartony i ustawiamy wszystko w sposób dogodny dla naszego Klienta.

Od czego uzależnione są ceny przeprowadzek na Wilanów w Warszawie?

W Alfa Przeprowadzki każdego dnia wykonujemy kolejne zlecenia. Ich rozmiar i skala znacznie różnią się od siebie. W przypadku niewielkich zleceń, jak przeprowadzka domu, mieszkania, czy niewielkiej firmy, bardzo szybko jesteśmy w stanie podać Państwu cenę w ramach kontaktu telefonicznego. Uzależniona jest ona zawsze od:

 • ilości mebli i przedmiotów do spakowania i przewiezienia,
 • ilości samochodów, jakie musimy wykorzystać,
 • ilości pracowników zaangażowanych w proces przeprowadzki,
 • odległości obu lokalizacji od siebie,
 • możliwości skorzystania z wind w obu budynkach.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i kontaktu z naszą firmą. Gwarantujemy najwyższą jakość usług.