warszawa wesoła

Przeprowadzki Warszawa Wesoła

Możliwości przeprowadzkowe w Warszawie w dużej mierze uzależnione są od lokalizacji. Na najnowszych osiedlach przygotowanych przez deweloperów przeważnie nie ma problemów ani z parkingiem pod samym miejscem rozładunku, ani z wwiezieniem lub wywiezieniem ładunku z użyciem windy osobowej. Nie wszyscy przeprowadzają się jednak tylko i wyłącznie w takiej miejsca – bardzo często w nieco starszej zabudowie dominują lokalizacje bardzo uciążliwe dla przeprowadzających. Skorzystanie z pomocy naszej doświadczonej firmy w organizacji przeprowadzi na warszawską Wesołą, Śródmieście, Mokotów czy inną dzielnicę stolicy – jest najlepszym możliwym rozwiązaniem.

Bez względu na to, czy jesteś klientem indywidualnym czy firmą – z pewnością docenisz możliwość zaoszczędzenia czasu na żmudnym pakowaniu swojego dobytku i jego zabezpieczaniu przed podróżą. W Alfa Przeprowadzki gwarantujemy Ci szybką i bardzo bezpieczną przeprowadzkę w korzystnej cenie, a co najważniejsze – nie ma dla nas znaczenia, jakie wyzwania stoją na drodze, gdyż w naszej długiej historii zmierzyliśmy się już ze wszystkimi możliwymi trudnościami.

Pierwsze decyzje odnośnie przeprowadzki na Wesołą

Bez względu na kierunek przeprowadzki – czy będzie to Wesoła, Rembertów czy Mokotów, bardzo ważne jest odpowiednie zaplanowanie wszystkich jej elementów ze stosownym wyprzedzeniem. Dzwoniąc do Alfa Przeprowadzki nasz konsultant zada Ci kilka podstawowych pytań, które pozwolą przygotować nam odpowiednią ofertę w zależności od Twoich potrzeb – zarówno pod względem finansowym jak i oferowanych usług dodatkowych. W naszej ofercie tych dodatkowych możliwości jest całkiem sporo, a razem z podstawowym pakietem obsługi daje to gwarancję załatwienia wszystkich możliwych kwestii przeprowadzkowych:

 • montaż/demontaż mebli przed transportem i po dostarczeniu ładunku na miejsce;
 • zabezpieczenie drobnego majątku jak i większych urządzeń;
 • wyniesienie zabezpieczonego dobytku z mieszkania i załadunek pojazdu transportowego;
 • dostosowanie rozmiarów, ładowności i technologii pojazdu transportowego do realnych wymogów danego ładunku;
 • wykorzystanie wózków, pasów, kocy, szaf i transporterów w zależności od wymagań;
 • ewidencję przewożonego ładunku;
 • pełną dokumentację w trakcie zlecenia;
 • wykonywanie poleceń zleceniodawcy (klienta);
 • wniesienie, rozpakowanie, ustawienie dobytku klienta na miejscu;
 • posprzątanie po przeprowadzce zarówno w punkcie początkowym jak i końcowym.

Bezpieczeństwo ładunku w trakcie przeprowadzki na Wesołą

Fakt, że nasi pracownicy zawsze posiadają przy sobie na miejscu komplet elektronarzędzi i sprzętu ułatwiającego im transport nawet najbardziej niewdzięcznych mebli czy urządzeń RTV albo AGD, z pewnością przyspiesza cały proces przeprowadzki na Wesołą w Warszawie. Elektronarzędzia i doświadczenie naszych pracowników pozwala im w mgnieniu oka zdemontować nawet bardzo duże meble i szybko oraz wygodnie przenieść je do samochodu przeprowadzkowego, a następnie złożyć i ustawić na miejscu wskazanym przez klienta pod nowym adresem.

Posiadamy także wszystkie niezbędne materiały wykorzystywane do zabezpieczania transportu i ładunku, a więc:

 • kartony;
 • folie;
 • separatory powietrzne;
 • wkłady bąbelkowe;
 • wypełniacze piankowe;
 • formy styropianowe;
 • taśmy klejące i znaczniki;
 • pudła i worki.

Dzięki temu nasi klienci nie muszą się niczym przejmować i w zasadzie nie muszą być nawet obecni na miejscu podczas wykonywania przez naszych pracowników wszystkich tych czynności. Jeśli jednak zdecydują się Państwo być na miejscu podczas pakowania swoich dóbr, a następnie nadzorować proces ich rozładunku – nasi pracownicy na każdym kroku będą wykonywali Państwa polecenia i dostosowywali się do Państwa oczekiwań.

Jeśli natomiast będą Państwo oczekiwali wsparcia czy porady z ich strony, to również ogromne doświadczenie praktyczne i szeroka wiedza teoretyczna pozwolą im na udzielenie rzetelnej, merytorycznej fachowej odpowiedzi na każde pytanie. Jeśli jest więc to Państwa pierwsza czy druga tak duża i poważna przeprowadzka na warszawską Wesołą czy Mokotów w życiu – skorzystanie z usług Alfa Przeprowadzki jest z całą pewnością najlepszym rozwiązaniem.

Zróżnicowana flota pojazdów

Za bezpieczną i szybką przeprowadzkę na warszawską Wesołą odpowiada naturalnie nie tylko odpowiednie wyposażenie pracowników, którzy pakują Państwa dobytek na miejscu. Istotne jest przede wszystkim użycie odpowiedniego pojazdu do transportu całości. Samochody wykorzystywane do przeprowadzek w Alfa Przeprowadzki to rozmaite pojazdy, od podstawowych modeli półciężarowych i ciężarowych, po wyspecjalizowane pojazdy do zadań szczególnych lub wielkiego gabarytu. Nasze usługi przeprowadzkowe realizujemy:

 • busami o pojemności 11 m³,
 • autami – kontenerami o pojemności 18 m³,
 • kontenerami z windą o pojemności 24 m³,
 • meblowozami o pojemności 35m³.

Często jednak dużo ważniejsze od samej ładowności danego pojazdu czy objętości przestrzeni załadunkowej, są rozwiązania stabilizacyjne spotykane wewnątrz. We wszystkich naszych samochodach znaleźć można specjalne luki bagażowe i przegrody magazynowe pozwalające na odpowiednie stabilizowanie pudełek, kartonów i worków, ale także szafy pionowe, pozwalające na bezpieczne przewożenie ubrań w pozycji wiszącej. Dodatkowe przegrody i komory, mocowania i haki a także uprzęże, siatki i pasy przeprowadzkowe – pozwalają na całkowite powstrzymanie każdego rodzaju ładunku od swobodnego przemieszczenia się po luku bagażowym przemieszczającego się pojazdu.