warszawa wawer

Przeprowadzki Warszawa Wawer

Wraz z wielkim boomem mieszkaniowym rośnie zapotrzebowanie na firmy kompleksowo wykonujące przeprowadzki, remonty i wykończenia. Posiadacze znaczącego zasobu mebli i majątku z pewnością wiedzą, jak ciężko jest samodzielnie spakować wszystko i przewieźć z jednej lokalizacji do drugiej – zwłaszcza w tak dużym mieście jak Warszawa. Dlatego w Alfa Przeprowadzki służymy swoim klientom przede wszystkim wielkim doświadczeniem – realizacją tysięcy przeprowadzek i odpowiednim wyposażeniem.

Nie ma dla nas znaczenia, czy chcą się Państwo przeprowadzić na Wawer, Śródmieście czy Stary Mokotów – wszystkie zakątki Warszawy są nam doskonale znane i z pewnością realizowaliśmy już w sąsiedztwie z powodzeniem niejedną przeprowadzkę. Nasi pracownicy nie raz musieli zmierzyć się z zabezpieczeniem i przeniesieniem bardzo nietypowych lub wielkogabarytowych przedmiotów, mebli czy drogocennych antyków, a także pokonywać najpowszechniejsze trudności jak brak windy i bardzo ciasne klatki schodowe czy drzwi. Jeśli masz przed sobą takie wyzwanie jak przeprowadzka w Warszawie na Wawer czy Rembertów – skontaktuj się koniecznie z nami i poznaj szczegóły możliwej współpracy.

Pomoc od A do Z

Korzystając a naszych usług mogą Państwo chwilowo zapomnieć o tych wszystkich zmartwieniach trapiących każdego przeprowadzkowicza – nasza obsługa to kompleksowa pomoc od A do Z, a to oznacza:

 • telefoniczną konsultację, wywiad, wycenę i początkową kalkulację kosztów;
 • wsparcie w wyborze konkretnych usług i opcji transportu/załadunku/zapakowania;
 • dokładną inwentaryzację przewożonych dóbr;
 • dokumentację i protokolarne przekazywanie ładunku;
 • bezpieczeństwo ładunku i transportu gwarantowane przez odpowiednie ubezpieczenie firmy przeprowadzkowej;
 • dostosowanie parametrów samochodu do ilości i gabarytu ładunku zaplanowanego do po przewozu;
 • zapakowanie i rozpakowanie wszystkich dóbr wskazanych do przewozu;
 • odpowiednie zabezpieczenie mienia klienta zarówno na czas wnoszenia jego ładunku jak i jazdy samochodem;
 • rozłożenie i złożenie mebli;
 • zastosowanie odpowiednich narzędzi (wózki, pasy, koce, stabilizatory, szafy itp.).

Nie musisz znać się na przeprowadzaniu, aby szybko i bezstresowo przenieść się z jednej warszawskiej dzielnicy do drugiej. Wystarczy skorzystać z pomocy, jaką świadczy Alfa Przeprowadzki, aby już w pierwszej rozmowie telefonicznej ustalić wszystkie detale zlecenia i uzyskać odpowiedź na najbardziej nurtujące Cię pytania.

Kilka chwil spędzonych na linii z naszym konsultantem i odpowiedź na najbardziej podstawowe pytania odnośnie przeprowadzki na Wawer w Warszawie – pozwoli nam przedstawić Ci wstępną wycenę i kosztorys dla całego zlecenia. Oczywiście nie zamyka to drogi do negocjacji handlowych, dzięki czemu nasze oferty zawsze pozostają konkurencyjne nie tylko pod względem wysokiego standardu świadczonych usług, ale przede wszystkim cenowo – co pozwala nam zachować atrakcyjny cennik przeprowadzek jak na warszawskie warunki.

Wyposażenie w służbie przeprowadzek

Dla naszej firmy bardzo ważne jest utrzymanie konkurencyjnej oferty i możliwość odpowiedzi na nawet najbardziej nietypowe i skomplikowane zlecenia. Aby móc świadczyć przeprowadzi na warszawski Wawer, Rembertów czy Ursynów, niekiedy potrzeba wyjątkowego sprzętu, gdyż budynki z nieco starszego budownictwa bardzo często okazują się niezwykle niewdzięczne jeśli chodzi o planowanie przeprowadzek.

Brak windy osobowej, a tym bardziej dźwigu towarowego, bardzo wąskie przejścia i korytarze czy niepraktycznie zbudowane zbiegi schodów w ciasnych klatkach schodowych – to najczęstsze wyzwania, przed którymi stają pracownicy Alfa Przeprowadzek. Aby poradzić sobie z takimi najczęstszymi kłopotami, nasi pracownicy posiadają zawsze przy sobie szereg narzędzi i urządzeń, które pozwalają im szybko adaptować się do zastanych na miejscu nietypowych warunków. Mowa o takich urządzeniach jak:

 • elektronarzędzia pozwalające na szybkie zdemontowanie największych mebli i ich wyniesienie w poszczególnych częściach;
 • różnego rodzaju wózki pozwalające na wygodny transport zarówno na powierzchniach płaskich jak i np. po schodach;
 • koce przeprowadzkowe;
 • pasy transportowe;
 • szafy pionowe;
 • przegrody magazynowe w przestrzeni ładunkowej pojazdu;
 • materiały zabezpieczające (kartony, taśmy, folie, papier itp.).

Gwarancja wysokich standardów

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby przewożone przez nich meble w sposób całkowicie nienaruszony trafiły z punktu A do punktu B. Bardzo ważne jest więc dla nich nie tylko odpowiednie, precyzyjne zapakowanie poszczególnych mniejszych przedmiotów w pudełka czy folie. Naturalnie na miejscu pozostają do wyłącznej dyspozycji klienta, dlatego bez najmniejszego zwlekania wykonują wszystkie sugestie, prośby i polecenia osoby zlecającej i nadzorującej cały proces. Jeśli nawet nie ma Cię w danej chwili na miejscu – możesz być spokojny o swój dobytek, zajmują się nim najwięksi profesjonaliści.

Kluczowe dla bezpieczeństwa całego transportu jest właściwe usztywnienie i ustabilizowanie ładunku w przestrzeni bagażowej pojazdu, za co odpowiadają liczne przegrody, mocowania, haki i uprzęże czy siatki. W ten sposób cały dobytek – od najdrobniejszych elementów, po sprzęt AGD, RTV czy meble, jest całkowicie bezpieczny i stabilny w każdych warunkach na drodze.