warszawa ursynów

Przeprowadzki Warszawa Ursynów

Ursynów to jedna z popularniejszych warszawskich dzielnic. W szczególności młode osoby poszukują mieszkań w tej lokalizacji, a deweloperzy chętnie spełniają ich życzenia. Decydując się na taką przeprowadzkę, warto skorzystać z naszych kompleksowych usług. Alfa Przeprowadzki od wielu lat świadczy usługi przeprowadzkowe z sukcesami. Zaufały nam tysiące klientów, zarówno prywatnych, jak i firmowych. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze zlecenie realizować zawsze sprawnie i solidnie. Wywiązujemy się z terminów i jesteśmy profesjonalni na każdym kroku. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą przeprowadzek w Warszawie na Ursynów.

Kompleksowa organizacja przeprowadzki

Wiele osób unika tematu przeprowadzek, ponieważ jest to dla nich trudne pod kątem organizacyjnym. W szczególności osoby, które do przewiezienia na Ursynów mają cały majątek swojego życia, niechętnie decydują się na taki krok. Nasza firma z wielką przyjemnością zorganizuje dla Państwa całe przedsięwzięcie:

 • W domu Klienta pakujemy i zabezpieczamy wszystkie powierzone nam przedmioty przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi lub uszkodzeniami mechanicznymi. W zależności od rodzaju przedmiotu, stosujemy inne rodzaje materiałów zabezpieczających.
 • Wszystkie meble demontujemy i zabezpieczamy ich poszczególne elementy, aby można było łatwiej i bezpieczniej je transportować.
 • Całe mienie wynosimy z domu i pakujemy je do pojazdu, który transportuje je do nowej lokalizacji. W naszej ofercie znajduje się wiele nowoczesnych samochodów, które są bardzo funkcjonalne i pojemne.
 • Na miejscu, wnosimy mienie Klienta i rozpakowujemy wszystkie przedmioty. Dzięki nowoczesnym narzędziom elektrycznym, montujemy ponownie meble i ustawiamy je według wskazać Klienta.

Sami organizujemy całe zlecenie i można nam powierzyć nawet delikatne i drogocenne przedmioty. Bardzo dbamy o to, aby mienie pozostało nienaruszone i dotarło na miejsce w odpowiednim stanie. Oczywiście, firma ubezpieczona jest od różnego rodzaju wypadków.

Flota najlepszych pojazdów

Najważniejszym narzędziem naszej pracy są oczywiście samochody. Korzystamy z wielu różnych modeli, aby móc profesjonalnie zorganizować każdą przeprowadzkę na Ursynów. W naszej ofercie znajdują się:

 • tradycyjne busy o pojemności 11 m³,
 • auta-kontenery o pojemności 18 m³,
 • kontenery z windą o pojemności 24 m³,
 • duże meblowozy mieszczące 35 m³.

Przeprowadzamy nawet duże firmy i jesteśmy w stanie zorganizować to bardzo sprawnie. Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych pracowników oraz funkcjonalnym narzędziom pracy, jesteśmy bardzo profesjonalni. W każdym z naszych samochodów znajdują się praktyczne koce przeprowadzkowe oraz pasy, które zabezpieczają przewożone mienie.

Dodatkowo, do dyspozycji naszych pracowników są również wózki płaskie do przewożenia dużych mebli, wózki schodowe, na których przewozimy szafy oraz AGD i pasy. Dzięki nim, możemy po schodach znosić nawet bardzo ciężkie przedmioty. Z powodzeniem realizujemy przeprowadzki na Ursynów również w budynkach, które nie posiadają windy.

Profesjonalne zabezpieczanie mienia

Niezależnie od tego, czy przewozimy przedmioty prywatne, czy też firmowe, bardzo zależy nam na tym, aby pozostały nienaruszone. Starannie pakujemy i zabezpieczamy je wszystkie przy pomocy:

 • papieru pakowego,
 • folii stretch,
 • folii bąbelkowej.
 • kartonów,
 • worków.

Również odzież przewozimy na wieszakach, dzięki naszym przenośnym szafom pionowym. W ten sposób nie ma konieczności jej zdejmowania z wieszaków, składania, a następnie ponownego prasowania i wieszania w nowej lokalizacji. Nasze przeprowadzki na Ursynów są zawsze dobrze przemyślane i profesjonalnie zorganizowane.

Przeprowadzki dużych firm i biur

Nasza firma od wielu lat zajmuje się też przeprowadzkami na Ursynów firm i biur. Świadczymy takie usługi od samego początku i do tej pory udało nam się zrealizować ponad tysiąc poważnych zleceń. Zawsze starannie zabezpieczamy mienie firmowe i je pakujemy. Jest dla nas istotne, aby nie uległo ono uszkodzeniom mechanicznym, ani nie było narażone na szkodliwe czynniki atmosferyczne. Poza tym, nie udostępniamy niczego osobom postronnym.

Na miejscu demontujemy meble biurowe oraz firmowe przy pomocy naszych nowoczesnych narzędzi elektrycznych. Dzięki nim, możemy to robić bardzo szybko i sprawnie. Tak rozłożone meble możemy bezpiecznie przewozić naszymi pojazdami. W nowej lokalizacji, rozpakowujemy mienie zgodnie z życzeniem Klienta i zawsze montujemy meble ponownie. Ustawiamy je w dogodny sposób, a po sobie pozostawiamy porządek. Tak kompleksowe usługi świadczą nieliczne firmy na warszawskim rynku. U nas można zawsze liczyć na konkurencyjne warunki cenowe.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług przeprowadzek na Ursynów. Cena naszego zlecenia, uzależniona jest zazwyczaj od ilości przedmiotów i mebli, które mamy przetransportować, ilości potrzebnych do tego pojazdów, jak również odległości od siebie obu lokalizacji. Wszystkie szczegóły z przyjemnością ustalimy z Państwem telefonicznie.