warszawa ursus

Przeprowadzki Warszawa Ursus

Planując przeprowadzkę na Ursus w Warszawie, warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy. Alfa Przeprowadzki oferuje kompleksowe usługi przeprowadzkowe i z przyjemnością zajmuje się organizacją takich przedsięwzięć. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie i możemy pochwalić się szeregiem zadowolonych z naszych usług Klientów. Nasza firma dysponuje flotą nowoczesnych pojazdów i doskonałych narzędzi, dzięki którym transport i załadunek można zorganizować szybko i sprawnie. Zawsze jesteśmy terminowi i profesjonalni. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy przeprowadzek na warszawski Ursus.

Kompleksowe przeprowadzki na Ursus

Alfa Przeprowadzki do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie i dokładnie je planuje. Świadczymy kompleksowe usługi, dzięki którym nasi Klienci nie muszą się niczym martwić. Co wchodzi w ich skład?

 • W domu Klienta starannie pakujemy wszystkie przedmioty i zabezpieczamy je przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi oraz uszkodzeniami mechanicznymi.
 • Meble demontujemy naszymi narzędziami elektrycznymi i zabezpieczamy wszystkie ich elementy.
 • Wszystko transportujemy do naszych samochodów. Dla ułatwienia, korzystamy z dostępnych wózków płaskich do przewożenia mebli, wózków schodowych do szaf i sprzętu AGD, jak również z pasów, dzięki którym przenosimy ciężkie rzeczy bez większego trudu.
 • W naszych pojazdach mienie Klienta jest odpowiednio zabezpieczone i ustabilizowane przy pomocy pasów.
 • Na miejscu, wnosimy wszystko i rozpakowujemy.
 • Meble ponownie skręcamy, a następnie ustawiamy je w dogodny dla Klienta sposób.

Bardzo dbamy o wszystkie powierzone nam przedmioty i dokładamy wszelkich starań, aby dotarły do nowej lokalizacji w idealnym stanie. Posiadamy również ubezpieczenie od różnego rodzaju nieszczęśliwych wypadków.

Flota nowoczesnych pojazdów

Alfa Przeprowadzki posiada wiele nowoczesnych samochodów, dzięki którym jesteśmy w stanie zorganizować przeprowadzkę w Warszawie na Ursus zarówno mieszkania prywatnego, jak i dużej firmy. Obecnie dysponujemy:

 • busami o pojemności 11 m³,
 • autami – kontenerami o pojemności 18 m³,
 • kontenerami z windą o pojemności 24 m³,
 • meblowozami o pojemności 35m³.

Każdy nasz samochód jest doskonale przystosowany do przewozu ciężkich mebli i sprzętów. Znajdują się w nich profesjonalne koce przeprowadzkowe, jak również pasy zabezpieczające wszystkie przedmioty przed poruszaniem się. Dzięki nim, znajdują się one zawsze w stabilnej pozycji.

Dokładne zabezpieczanie mienia

Kiedy odpowiadamy za pakowanie przedmiotów naszych Klientów, dokładamy wszelkich starań, aby były one zawsze bezpieczne. Korzystamy przy tym z odpowiednich materiałów, takich jak duże worki, kartony przeprowadzkowe, folia stretch, folia bąbelkowa, papier pakowy, czy taśmy. Posiadamy również bardzo praktyczne szafy pionowe, w których przewozimy odzież w pozycji wiszącej. Jest ona gotowa, aby rozwiesić ją w miejscu docelowym od ręki. Z powodzeniem można nam powierzyć zabezpieczenie delikatnych i drogocennych przedmiotów, jak porcelana, naczynia, czy książki.

Meble zawsze demontujemy, a następnie skręcamy przy pomocy elektrycznych narzędzi, które zawsze posiadamy w naszych pojazdach. Dzięki nim, robimy to szybko i sprawnie, jak również solidnie. W taki sposób przewożone meble są znacznie bardziej bezpieczne i chronione przed uszkodzeniami.

Przeprowadzki firm i biur na Ursus

Wiele dużych firm i różnego rodzaju biur korzysta z naszych usług. Na swoim koncie mamy już ponad tysiąc przeprowadzek. Zajmujemy się pakowaniem i zabezpieczaniem całej dokumentacji, jak również sprzętu biurowego i mebli. Dzięki posiadanym przez nas licznym pojazdom, jesteśmy w stanie bez problemu przeprowadzić nawet duże firmy z licznym mieniem. Zachęcamy serdecznie do kontaktu telefonicznego z naszą firmą. W ramach rozmowy ustalimy wszystkie szczegóły zlecenia, jak również jego warunki cenowe.

W przypadku większych przeprowadzek, często chcemy się spotkać z Państwem osobiście. Cena takiej usługi oraz jej dokładne zaplanowanie może być bowiem uzależnione od wielu różnych czynników, na przykład:

 • ilości przedmiotów i mebli do przewiezienia,
 • możliwości korzystania przy tym z windy,
 • odległości obu lokalizacji,
 • ilości pojazdów oraz pracowników potrzebnych do wykonania zlecenia.

Zawsze staramy się zorganizować przeprowadzkę na warszawski Ursus w taki sposób, aby szybko i sprawnie przewieźć wszystkie Państwa rzeczy. Na miejscu rozpakowujemy je i ustawiamy w dogodny sposób. Montując meble, korzystamy z nowoczesnych narzędzi, dzięki którym robimy to solidnie i pewnie.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami i skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy profesjonalizm i solidne podejście wszystkich naszych pracowników. Oferujemy również konkurencyjne warunki cenowe. Niezależnie od rozmiaru przeprowadzki, zapewniamy, że będzie ona mało odczuwalna i nie odczujecie Państwo żadnego kłopotu. Jest to rozwiązanie wygodne i zawsze pewne. Zapraszamy do nas.