warszawa targówek

Przeprowadzki Warszawa Targówek

Warszawski Targówek to nowoczesna i bardzo interesująca dzielnica w Warszawie. Wiele osób decyduje się obecnie na to, aby przeprowadzić się na to osiedle lub rozpocząć tam swoją działalność. Nasza firma Alfa Przeprowadzki zajmuje się profesjonalnie przeprowadzaniem swoich Klientów na Targówek. Działamy szybko, sprawnie i zawsze profesjonalnie. U nas można liczyć na kompleksowy zakres usług, łącznie z pakowaniem i demontażem mebli przed ich przewozem. Dzięki nowoczesnym narzędziom i wielu pojemnym samochodom, możemy zaproponować Państwu najlepsze terminy. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą przeprowadzek na warszawski Targówek.

Przeprowadzki domów i mieszkań

Już od ponad dziesięciu lat zajmujemy się kompleksowo przeprowadzaniem osób prywatnych. Oferujemy możliwość kompleksowej przeprowadzki, która polega na:

 • Zapakowaniu i zabezpieczeniu w domu Klienta wszystkich przedmiotów, które są nam powierzane. W każdym naszym samochodzie znajdują się materiały, dzięki którym zabezpieczamy rzeczy przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych lub uszkodzeniami mechanicznymi.
 • Zdemontowaniu mebli przy pomocy narzędzi elektrycznych. Następnie, wszystkie luźne elementy są zabezpieczane. W samochodzie meble są ustawione stabilnie dzięki pasom bezpieczeństwa.
 • Wszystkie przedmioty przenosimy następnie do samochodu. Korzystamy przy tym z takich narzędzi jak wózki płaskie do mebli, wózki schodowe do szaf oraz AGD, jak również z profesjonalnych pasów. Dzięki nim przenoszenie nawet ciężkich rzeczy nie sprawia nam trudności.
 • Całość mienia transportowana jest na Targówek naszymi nowoczesnymi i pojemnymi pojazdami. Jesteśmy w posiadaniu wielu samochodów, dzięki czemu możemy zorganizować zarówno niewielką przeprowadzkę mieszkania, jak i dużego domu jednorodzinnego.
 • Po wniesieniu, meble są ponownie składane przez naszych pracowników i ustawiane zgodnie z życzeniem Klienta.
 • Wszystkie przedmioty rozpakowujemy i pozbywamy się śmieci.

Chcąc przeprowadzić swoje mieszkanie, warto do nas zadzwonić. Podczas jednej rozmowy ustalimy wszelkie szczegóły, również kwestie finansowe i umówimy się na realizację zlecenia.

Przeprowadzki biur i firm

W Alfa Przeprowadzki zajmujemy się również profesjonalnym przenoszeniem biur oraz firm. Posiadamy ogromne doświadczenie, a na swoim koncie już ponad tysiąc firm, które skorzystały z naszych usług. Całe zlecenia przeprowadzamy sprawnie i terminowo. Pakujemy mienie firmy w odpowiedni sposób i zabezpieczamy je przed niepowołanymi rękoma, jak również szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Poza tym, demontujemy meble i wraz z urządzeniami biurowymi przewozimy wszystko naszymi pojazdami do nowej lokalizacji na Targówku.

Na miejscu, możecie Państwo liczyć na to, że rozpakujemy Państwa meble, poskręcamy je i ustawimy w dogodnym miejscu. Zajmiemy się również rozpakowaniem sprzętów, dokumentacji i innych przedmiotów. Dzięki nam, bardzo szybko można już przystąpić w nowym lokalu do odpowiednich prac.

Flota najlepszych samochodów

Dysponujemy bardzo nowoczesnymi samochodami, które są bardzo funkcjonalne. Dzięki nim, możemy śmiało planować przeprowadzki nawet dużych firm. Obecnie nasza firma może pochwalić się dostępnością:

 • busów o pojemności 11 m³,
 • tradycyjnych aut-kontenerów o pojemności 18 m³,
 • aut-kontenerów z dodatkową windą o pojemności 24 m³,
 • meblowozów o pojemności 35 m³.

Każdy samochód jest zawsze wyposażony w koce przeprowadzkowe oraz pasy zabezpieczające przewożone meble. Poza tym, w dyspozycji naszych pracowników znajdują się również narzędzia, które ułatwiają im przewożenie mebli oraz ciężkich sprzętów. Oferujemy wózki płaskie do wożenia mebli, wózki schodowe do transportu szaf i AGD oraz pasy, dzięki którym możemy przenosić bardzo ciężkie rzeczy bez większego trudu. Nasze przeprowadzki realizujemy również w miejscach, gdzie nie mamy do dyspozycji windy.

Zabezpieczanie mienia przed transportem

Organizując przeprowadzkę w Warszawie na Targówek planujemy zawsze, w jaki sposób zabezpieczyć mienie Klienta przed szkodliwymi czynnikami oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Do pakowania rzeczy wykorzystujemy:

 • kartony przeprowadzkowe,
 • worki,
 • papier pakowy,
 • folię bąbelkową,
 • folię stretch,
 • szafy pionowe.

Nasi Klienci powierzają nam często delikatne i cenne przedmioty, a my dokładamy wszelkiej staranności, aby dotarły do nowej lokalizacji w idealnym stanie. Nasza firma jest oczywiście ubezpieczona od różnego rodzaju nieszczęśliwych zdarzeń.

Od czego uzależniona jest nasza cena?

W przypadku domów, mieszkań i niewielkich firm, wszystkie szczegóły możemy ustalić z Państwem telefonicznie. Dokładnie omówimy zlecenie i zaplanujemy, jaki będzie zakres naszych usług. Wskażemy Państwu również naszą propozycję cenową. Jeśli jednak planujecie państwo dużą przeprowadzkę na Targówek, wówczas zachęcamy do kontaktu, a my zaproponujemy spotkanie. Chcemy zapoznać się z ilością mebli i przedmiotów do przewiezienia, aby móc oszacować cenę naszej usługi. Jest ona zawsze uzależniona od takich czynników, jak odległość obu lokalizacji od siebie, ilość pojazdów niezbędnych przy przeprowadzce, ilość pracowników, możliwość korzystania z wind w budynkach.