Przeprowadzki Warszawa Śródmieście

Śródmieście to dzielnica Warszawy, którą wybierają najbogatsi mieszkańcy i najbogatsze firmy. Czynsze w tej dzielnicy są niewątpliwie najwyższe w całej Polsce. Wiele osób decyduje się jednak na przeprowadzkę na warszawskie Śródmieście. Nasza firma z wielką przyjemnością organizuje takie przeprowadzki mieszkań, domów, jak również firm i biur. Kompleksowo organizujemy całe przedsięwzięcie i robimy to bardzo sprawnie. Zawsze realizujemy nasze zlecenia w terminie ustalonym z Klientem. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą przeprowadzek w Warszawie do Śródmieścia.

Organizacja przeprowadzki na Śródmieście

Chcąc zaplanować przenoszenie swoich rzeczy do nowej lokalizacji, najlepiej skontaktować się z nami i zlecić nam kompleksową przeprowadzkę. Nasza firma posiada ogromne, wieloletnie doświadczenie i profesjonalnie zajmuje się tym dla swoich Klientów. Jaki jest zakres naszych usług?

 • Pakujemy i zabezpieczamy wszystkie przedmioty Klienta. Można powierzyć nam książki, porcelanę, naczynia i inne delikatne rzeczy.
 • Demontujemy meble i zabezpieczamy wszystkie ich elementy na czas podróży.
 • Ubrania przewozimy na wieszakach w pionowych szafach, aby nie było konieczności ich składania.
 • Całe mienie Klienta wynosimy z domu i transportujemy je osobiście do naszych nowoczesnych pojazdów.
 • W nowej lokalizacji wynosimy mienie Klienta i przenosimy je do domu.
 • Następnie, montujemy ponownie meble i ustawiamy je we wskazanym miejscu.
 • Zajmujemy się też rozpakowaniem rzeczy i pozbywamy wszystkich materiałów zabezpieczających.

Organizując przeprowadzkę do Śródmieścia z nami, Klient nie musi się niczym martwić. Wystarczy, że zleci nam kompleksowe usługi i może pojawić się zadowolony w nowej lokalizacji. Działamy szybko i sprawnie, oferując przy tym zawsze konkurencyjne ceny.

Nasza flota nowoczesnych pojazdów

Nasza firma dysponuje wieloma nowoczesnymi samochodami. To dzięki nim jesteśmy w stanie zorganizować każdy przejazd w szybkim terminie. Obecnie posiadamy samochody:

 • busy o pojemności wynoszącej 11 m³,
 • auta – kontenery tradycyjne o pojemności 18 m³,
 • kontenery z windą o pojemności 24 m³,
 • meblowozy o pojemności 35 m³.

Zawsze szacujemy ilość potrzebnych samochodów w taki sposób, aby cały przejazd był szybki i sprawny. Każdy z naszych samochodów wyposażony jest oczywiście w koce przeprowadzkowe oraz pasy bezpieczeństwa, dzięki którym przedmioty i meble są stabilne podczas jazdy. Poza tym, w każdym samochodzie znajdują się również narzędzia elektryczne przy pomocy których z łatwością demontujemy, a następnie skręcamy u Klienta meble.

Przenoszenie mebli i innych przedmiotów z pewnością ułatwiają nam również sprzęty, które posiadamy do dyspozycji. Ciężkie meble transportujemy przy pomocy wózków płaskich. Szafy oraz AGD przewozimy wózkami schodowymi. Zawsze korzystamy też z praktycznych pasów, dzięki którym można łatwiej znosić ciężkie przedmioty. Bez problemu zajmujemy się przeprowadzkami w budynkach, w których nie ma windy.

Przygotowanie mienia do transportu

Dla nas bardzo ważne jest, aby nasi Klienci byli zadowoleni z naszych usług. Przykładamy więc wszelkich starań, aby przedmioty były zawsze starannie spakowane. Zależy nam na ich ochronie przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi lub uszkodzeniami mechanicznymi. Dlatego w naszych samochodach zawsze znajdują się:

 • worki,
 • kartony,
 • szafy pionowe do przewożenia ubrań na wisząco,
 • taśmy bąbelkowe,
 • taśmy stretch,
 • papiery pakowe,
 • sznurki i taśmy klejące.

Na miejscu dokładnie wszystko pakujemy i zabezpieczamy, aby dotarło w stanie nienaruszonym. Bez problemu pakujemy przedmioty delikatne, takie jak porcelana, naczynia, czy książki. Jesteśmy też ubezpieczeni od różnego rodzaju nieszczęśliwych wypadków.

Przeprowadzki firm i biur na warszawskie Śródmieście

Dzisiaj wiele biznesów różnego rodzaju próbuje swoich sił właśnie w tej popularnej dzielnicy. Chcąc przenieść swoją firmę do Śródmieścia, najlepiej skontaktować się właśnie z nami. Nasza firma Alfa Przeprowadzki posiada bowiem wiele lat doświadczenia i przeprowadziła już ponad tysiąc różnych placówek. Niezależnie od tego, czy jest to niewielkie biuro, czy też duży sklep, z przyjemnością przyjmujemy takie zlecenia i realizujemy je szybko oraz terminowo. Dzięki dużej flocie pojazdów oraz wielu doświadczonym pracownikom, możemy zagwarantować doskonałą realizację takiego przedsięwzięcia.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani przeprowadzką swojej firmy na Śródmieście, prosimy o kontakt telefoniczny. W przypadku niewielkich firm wszystkie szczegóły możemy ustalić telefonicznie i umówić się na konkretne warunki cenowe. Z właścicielami większych firm preferujemy kontakt osobisty. Cena naszej usługi jest bowiem uzależniona od różnych czynników. Przede wszystkim, kluczowa jest ilość mebli i innych przedmiotów, które trzeba przewieźć oraz to, w jaki sposób mają zostać one zabezpieczone. Poza tym, znaczenie ma ilość pojazdów, z których będziemy w tym celu korzystać i ilość osób potrzebnych do wykonania zlecenia. Ogromne znaczenie ma oczywiście odległość jednej lokalizacji od drugiej. Na koszt usługi ostatecznie wpływa też to, czy w budynkach znajdują się windy i czy możemy z nich korzystać.