warszawa rembertów

Przeprowadzki Warszawa Rembertów

Rembertów to jedna z chętnie wybieranych dzielnic Warszawy. Wysokie ceny przyciągają raczej osoby majętne, choć stale powstają tam nowe osiedla deweloperskie, cieszące się ogromnym powodzeniem. Organizując przeprowadzkę na warszawski Rembertów, najlepiej skorzystać z profesjonalnej pomocy Alfa Przeprowadzki. Nasza firma od lat zajmuje się profesjonalną organizacją takich przeprowadzek i posiada w tym ogromne doświadczenie. Dysponujemy doskonałymi pracownikami i pojazdami najwyższej klasy, dzięki którym jesteśmy sprawni i zawsze na czas. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą przeprowadzek w Warszawie do Rembertowa.

Nowoczesne i pojemne pojazdy

W Alfa Przeprowadzki posiadamy flotę nowoczesnych pojazdów, które spełniają wszystkie klasy bezpieczeństwa i są bardzo funkcjonalne. Dzięki temu, zawsze jesteśmy w stanie zaplanować przeprowadzkę do warszawskiego Rembertowa szybko i bardzo sprawnie. Jesteśmy słowni i dotrzymujemy terminów. Obecnie możemy pochwalić się kilkoma modelami samochodów:

 • busami o pojemności 11 m³,
 • autami – kontenerami o pojemności wynoszącej 18 m³,
 • kontenerami z windą o pojemności 24 m³,
 • meblowozami mieszczącymi aż 35 m³.

Te pojemne samochody doskonale nadają się do przewozu mebli, sprzętów AGD i RTV, jak również mniejszych przedmiotów. Wyposażone są w koce przeprowadzkowe oraz pasy, dzięki którymi możemy zabezpieczyć transportowane mienie, aby nie przemieszczało się ono.

Poza samochodami, dysponujemy również funkcjonalnymi urządzeniami, które bardzo ułatwiają nam pracę. W szczególności sprawdzają się one w budynkach bez wind, jednak korzystamy z nich praktycznie w ramach każdej przeprowadzki do Rembertowa:

 • wózki płaskie – idealne do przewożenia mebli,
 • wózki schodowe – wspaniale przewożą szafy oraz sprzęt AGD,
 • pasy do przenoszenia ciężkich przedmiotów.

Dzięki tym narzędziom, nasze ekipy są w stanie bardzo szybko i skutecznie przetransportować mienie Klienta z jednej lokalizacji do drugiej. Poza tym, oferujemy również usługi demontażu mebli, a następnie ich skręcenia w nowym mieszkaniu. Zawsze posługujemy się przy tym nowoczesnymi narzędziami elektrycznymi, dzięki temu robimy to sprawnie, solidnie i w bezpieczny sposób.

Jak wygląda przeprowadzka na Rembertów z Alfa Przeprowadzki?

Nasza firma oferuje możliwość kompleksowej przeprowadzki w Warszawie na Rembertów. Ekipa wkraczająca do mieszkania lub biura zajmie się na początek spakowaniem i zabezpieczeniem całego mienia. Pakujemy również niewielkie przedmioty i rzeczy delikatne, jak naczynia, ceramikę, dzieła sztuki, czy książki. Używamy do tego profesjonalnych materiałów, takich jak:

 • kartony przeprowadzkowe,
 • worki,
 • folie bąbelkowe,
 • folie stretch,
 • papier pakowy,
 • taśmy.

Odzież możemy przewozić w pozycji wiszącej, w specjalnych szafach pionowych, dzięki czemu jest ona gotowa do powieszenia w domowej szafie w nowej lokalizacji.

Po zapakowaniu i zabezpieczeniu wszystkich przedmiotów, zajmujemy się demontażem mebli i zabezpieczeniem wszystkich ich elementów. Następnie, całość przenoszona jest przez nas do samochodów, starannie pakowana, ustawiana i dodatkowo zabezpieczana przy pomocy pasów. Kiedy dotrzemy do nowej lokalizacji, rozpakowujemy pojazdy i wnosimy wszystko do domu. Tam montujemy meble za pomocą naszych narzędzi – szybko i sprawnie. Następnie, ustawiamy je zgodnie z życzeniem Klienta i rozkładamy wszystkie rzeczy. Pomieszczenia pozostawiamy czyste i gotowe do zamieszkania.

Przeprowadzki firm i biur na Rembertów

Ta dzielnica w Warszawie popularna jest również wśród właścicieli różnych firm. Nie brakuje tam biur, sklepów i salonów usługowych. Chcąc przeprowadzić swoją firmę, warto skontaktować się właśnie z nami. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie – udało nam się przeprowadzić już ponad tysiąc różnej wielkości firm i instytucji. Działamy szybko i sprawnie. Zawsze dochowujemy również terminów.

Nasi pracownicy starannie pakują całą dokumentację, urządzenia biurowe, jak również demontują meble i całość zanoszą do pojazdów. W nowej lokalizacji, ponownie zajmują się rozpakowaniem kartonów i złożeniem mebli. Jesteśmy w stanie przygotować pomieszczenie gotowe do prowadzenia działalności. Nasza kadra pracownicza posiada ogromne doświadczenie i cechuje się kulturą osobistą. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni z wysokiej jakości naszych usług.

Od czego uzależniona jest cena naszych usług?

Jeżeli planujecie Państwo przeprowadzkę do Rembertowa mieszkania lub niewielkiej firmy, wszystkich informacji z przyjemnością udzielimy Państwu telefonicznie. W ten sposób ustalimy również wszystkie szczegóły przeprowadzki. Jeśli jednak przenosicie Państwo dużą firmę, wówczas zachęcamy do spotkania się z nami i omówienia zlecenia. Ceny naszych usług uzależnione są w takiej sytuacji od kilku czynników:

 • odległości obu lokalizacji od siebie,
 • ilości przedmiotów i mebli do zapakowania,
 • ilości pojazdów, które zostaną wykorzystane,
 • możliwości korzystania z windy.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami i mówienia wszystkich szczegółów.