warszawa praga północ

Przeprowadzki Warszawa Praga-Północ

Wiele osób mieszkających w Warszawie wybiera północną Pragę. Nie można się temu dziwić, ponieważ dzielnica niezwykle zmieniła się na plus w ciągu ostatnich lat. Przede wszystkim, powstało tam wiele nowoczesnych osiedli mieszkaniowych. Dogodna lokalizacja sprawia, że również firmy otwierają tam swoje siedziby i zaczynają działalność. Planując przeprowadzkę w Warszawie na Pragę-Południe, warto zdecydować się na nasze usługi. Nasza firma przeprowadzkowa Alfa Przeprowadzki posiada bogate doświadczenie oraz niezbędny asortyment, dzięki któremu zlecenia wykonujemy szybko i sprawnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością na Pradze-Północ.

Jak zorganizować przeprowadzkę na Pragę-Północ?

Pierwszym krokiem jest oczywiście wykonanie telefonu do naszej firmy. Z przyjemnością przyjmujemy wszystkie zlecenia od naszych Klientów i staramy się dopasować terminy w taki sposób, aby były dla nich zawsze dogodne. Jesteśmy w stanie zapanować kompleksowo każdą przeprowadzkę od A do Z:

 • W domu Klienta pakujemy jego przedmioty starannie i zabezpieczamy je przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi lub szkodliwymi warunkami atmosferycznymi.
 • Zajmujemy się również profesjonalnym demontażem wszystkich mebli. Posługujemy się nowoczesnymi narzędziami elektrycznymi, dzięki którym cały proces przebiega bardzo sprawnie i bezpiecznie. Odpowiednimi materiałami zabezpieczamy wszystkie elementy mebli.
 • Całe mienie samodzielnie wynosimy i ładujemy do jednego z naszych profesjonalnych i nowoczesnych pojazdów. Każdy samochód wyposażony jest w koce przeprowadzkowe oraz pasy, dzięki którym wszystkie przedmioty i meble transportowane są w stabilnej pozycji.
 • Kiedy znajdziemy się w docelowej lokalizacji, rozpakowujemy mienie Klienta i wnosimy je do pomieszczenia.
 • Tam, zajmujemy się rozpakowaniem rzeczy, jak również ponownym montażem mebli i ich ustawieniem, zgodnie ze wskazówkami.

To od Państwa zależy, jaki będzie zakres naszych czynności. Z przyjemnością zajmiemy się jednak całościowo przeprowadzką i wyręczymy Was w tym zadaniu. Swoją działalność prowadzimy od ponad dziesięciu lat i możemy pochwalić się bardzo bogatym doświadczeniem. W tym czasie przenieśliśmy tysiące naszych Klientów prywatnych do ich nowych mieszkań i domów na Pradze-Północ, ale udało nam się przeprowadzić też ponad tysiąc firm i biur. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Dlaczego warto wybrać właśnie Alfa Przeprowadzki?

Na warszawskim rynku jesteśmy firmą znaną, która cieszy się sporym zaufaniem. Kiedy organizujemy przeprowadzki na Pragę-Północ, korzystamy z różnych narzędzi stanowiących ogromne udogodnienie. Posiadamy cały asortyment narzędzi, dzięki którym możemy szybko zdemontować meble w domu Klienta lub w jego biurze, a następnie złożyć je w nowej praskiej lokalizacji. Dysponujemy również nowoczesnymi wózkami płaskimi do wożenia mebli oraz wózkami schodowymi, dzięki którym bez najmniejszego trudu transportujemy AGD oraz duże szafy. Korzystamy z profesjonalnych pasów, dzięki którym w bezpieczny sposób możemy zanieść Państwa mienie do naszych pojazdów.

Wszystkie przedmioty, niezależnie od tego, czy są to książki, ubrania, czy delikatna porcelana, są przez nas odpowiednio zabezpieczane. W każdym samochodzie nasi pracownicy posiadają materiały takie, jak:

 • kartony przeprowadzkowe,
 • worki,
 • folię bąbelkową i folię stretch,
 • papier pakowy,
 • taśmy, nożyczki, noże,
 • szafy pionowe do przewożenia ubrań na wieszakach.

Nasza firma jest ubezpieczona od nieszczęśliwych zdarzeń, zawsze dokładamy też wszelkich starań, aby przedmioty należące do naszych Klientów transportować uważnie i ostrożnie.

Nasza wyjątkowa flota pojazdów

Większość osób nie jest w stanie samodzielnie przeprowadzić się na Pragę-Północ, ponieważ brakuje im odpowiedniego środka transportu. W Alfa Przeprowadzki dysponujemy flotą bardzo nowoczesnych samochodów, stworzonych do tego celu. W ramach naszych usług, możemy Państwu zaoferować:

 • budy o maksymalnej pojemności 11 m³,
 • tradycyjne auta-kontenery o pojemności 18 m³,
 • kontenery z windą mieszczące 24 m³,
 • profesjonalne meblowozy, które mieszczą aż 35 m³.

Dzięki naszym samochodom jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet bardzo duże zlecenie. W ciągu naszej działalności, udało nam się przeprowadzić duże firmy, które dysponowały nie tylko dokumentacją i sprzętem komputerowym, ale również wieloma meblami.

Ile kosztuje przeprowadzka w Warszawie na Pragę-Północ?

Chcąc korzystać z naszych usług, warto skontaktować się z nami telefonicznie. W przypadku przeprowadzek domów i mieszkań oraz niewielkich firm, jesteśmy w stanie ustalić w ten sposób wszelkie szczegóły. Jeżeli jednak planujecie Państwo większe przedsięwzięcie, wówczas jego koszty szacujemy podczas spotkania. Zwykle uzależniamy je od:

 • ilości zaangażowanych w przeprowadzkę pracowników,
 • ilości pojazdów, z których będziemy korzystać,
 • odległości obu lokalizacji od siebie,
 • możliwości korzystania z windy.

Zawsze gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i skorzystania z naszej oferty.