Warszawa Ochota

Przeprowadzki Warszawa Ochota

Wielu warszawiaków wybiera obecnie mieszkania na Ochocie. To piękne osiedle rozwija się w błyskawicznym tempie i ma wiele do zaoferowania. Chcąc zorganizować przeprowadzkę na Ochotę, warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy, jak Alfa Przeprowadzki, która zajmuje się kompleksową organizacją takiego przedsięwzięcia. Od wielu lat działamy na warszawskim rynku i realizujemy zlecenia na terenie całej Polski. Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa sprawnie przeprowadzkę na warszawską Ochotę i zrobimy to zawsze na czas. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Alfa Przeprowadzki – jaka jest nasza oferta?

Jeżeli planujecie Państwo przeprowadzkę w Warszawie na Ochotę, zachęcamy do kontaktu z nami. Nasza oferta to między innymi:

 • pakowanie i zabezpieczanie całego mienia,
 • demontaż mebli na miejscu przy pomocy nowoczesnych narzędzi elektrycznych,
 • przeniesienie mebli i przedmiotów do samochodu,
 • transport nowoczesnym samochodem wyposażonym w koce przeprowadzkowe oraz pasy,
 • wniesienie całego mienia do nowego pomieszczenia,
 • rozpakowanie wszystkich przedmiotów,
 • ponowny montaż mebli i ich ustawienie.

Nasza doświadczona kadra w sposób profesjonalny i zawsze przemyślany zajmuje się organizacją przeprowadzek w warszawie na Ochotę. Dysponujemy wózkami płaskimi, dzięki którym bez trudu transportujemy meble, jak również wózkami schodowymi do AGD i większych szaf. Korzystamy też z pasów do noszenia, dzięki którym bez trudu przenosimy ciężkie i duże przedmioty również w budynkach bez windy.

Profesjonalne zabezpieczanie mienia

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak cenne przedmioty powierzają nam nasi Klienci. Zawsze starannie je pakujemy i zabezpieczamy przed działaniem czynników zewnętrznych lub uszkodzeniami mechanicznymi. W każdym samochodzie posiadamy zestaw do pakowania, który składa się między innymi z:

 • kartonów,
 • worków,
 • folii bąbelkowej,
 • folii stretch,
 • papieru pakowego.

Każdy, nawet najmniejszy przedmiot pakujemy tak, aby w pełni bezpiecznie dotarł pod wskazany adres. Można nam powierzyć pakowanie książek, porcelany, czy bibelotów. Dysponujemy również praktycznymi szafami pionowymi, dzięki którym wygodnie i bezpiecznie możemy przewozić Państwa ubrania.

Nowoczesna flota pojazdów

Najważniejszym narzędziem naszej pracy są oczywiście samochody. To dzięki nim, jesteśmy w stanie przewozić różne rzeczy na duże odległości bezpiecznie. Obecnie w naszej ofercie znajdują się:

 • busy o pojemności 11 m³,
 • auta – kontenery o pojemności 18 m³,
 • kontenery z funkcjonalną windą o pojemności 24 m³,
 • meblowozy o maksymalnej pojemności 35 m³.

Dzięki takim pojazdom, nawet duża przeprowadzka nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. W każdym pojeździe znajdują się koce przeprowadzkowe i inne narzędzia oraz elementy zabezpieczające.

Organizacja przeprowadzek firm i biur na Ochotę

Warszawska Ochota to również miejsce, gdzie prężnie rozwijają się różnego rodzaju firmy. Ich właściciele chętnie decydują się na zakup lub wynajęcie lokalu w tej popularnej lokalizacji. Chcąc przenieść swoją siedzibę na Ochotę, warto skontaktować się właśnie z nami. Posiadamy bowiem bogate doświadczenie. Do tej pory udało nam się z sukcesem przeprowadzić ponad tysiąc różnej wielkości firm i biur.

Profesjonalnie pakujemy całą dokumentację oraz ważne przedmioty w solidne kartony i zabezpieczamy je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi oraz uniemożliwiamy dostęp do nich osobom postronnym. Demontujemy również meble biurowe i inne, a następnie wszystko przewozimy naszymi samochodami.

Na miejscu, zajmujemy się montażem mebli i ich skręceniem przy pomocy nowoczesnych narzędzi. Rozpakowujemy również całe mienie firmy i ustawiamy przedmioty zgodnie z zaleceniem Klienta. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia wszystkich szczegółów. W przypadku małych firm, przebieg oraz cenę zlecenia ustalamy telefonicznie. Z przedstawicielami większych firm preferujemy jednak spotkanie, na którym ustalamy wszelkie szczegóły. Jesteśmy w stanie zorganizować przeprowadzkę na Ochotę nawet bardzo dużych firm, ponieważ dysponujemy odpowiednią kadrą, jak i ilością samochodów. Robimy to zawsze sprawnie i terminowo.

Jak zorganizować przeprowadzkę na Ochotę?

Planując przeprowadzkę na warszawską Ochotę, najlepiej skontaktować się z Alfa Przeprowadzki. Z przyjemnością zajmiemy się dla Państwa kompleksową organizacją takiego przedsięwzięcia i zaplanujemy je od początku do końca. Nasz Klient nie musi się niczym martwić, ponieważ ekipa zapakuje i solidnie zabezpieczy całe jego mienie, następnie bezpiecznie przeniesie je do pojazdu i dotransportuje na Ochotę. W wybranej lokalizacji, całość zostanie rozpakowana i starannie poukładana. Dodatkowo, zajmiemy się też ponownym montażem mebli i ich ustawieniem. Gwarantujemy satysfakcję i zadowolenie z naszych usług oraz zawsze konkurencyjne warunki cenowe. Zapraszamy do kontaktu z nami i ustalenia wszelkich szczegółów przeprowadzki na Ochotę.