warszawa mokotów

Przeprowadzki Warszawa Mokotów

Mokotów to jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy. Szczególnie młode osoby wybierają tę lokalizację, chociaż nie należy do najtańszych. Chcąc zorganizować przeprowadzkę na warszawski Mokotów, warto skorzystać z usług naszej profesjonalnej firmy Alfa Przeprowadzki. Posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w tym zakresie i z przyjemnością zajmujemy się organizacją transportu mienia prywatnego, jak również firm i biur. Zachęcamy serdecznie do kontaktu z nami i do skorzystania z naszych usług.

Przeprowadzki domów i mieszkań na Mokotów

Tego typu zlecenia realizujemy dla naszych Klientów każdego dnia. Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

 • Działamy zawsze sprawnie i terminowo, niezależnie od rozmiaru zlecenia.
 • W naszej dyspozycji znajduje się bardzo nowoczesna flota różnych pojazdów, dzięki którym możemy transportować wszystko.
 • Dysponujemy również narzędziami, które ułatwiają nam przenoszenie ciężkich mebli i sprzętów.
 • Przeprowadzkami zajmujemy się kompleksowo – pakujemy, zabezpieczamy mienie, przenosimy je, transportujemy, a następnie rozpakowujemy i ustawiamy zgodnie z życzeniem Klienta.

Współpracują z nami jedynie doświadczone osoby o profesjonalnym podejściu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że powierzacie nam Państwo przedmioty dla Was cenne i ważne. Dodatkowo, posiadamy szeroki zakres ubezpieczenia.

Nowoczesne i funkcjonalne pojazdy

Największą trudność podczas przeprowadzki sprawia zazwyczaj kwestia przewozu mebli i innych przedmiotów na Mokotów. Samochody osobowe nie zdają egzaminu, a wynajem profesjonalnych aut nie jest tani. W Alfa Przeprowadzki posiadamy bogatą ofertę nowoczesnych samochodów, które doskonale radzą sobie nawet z dużymi meblami. Każdy samochód wyposażony jest dodatkowo w koce przeprowadzkowe, funkcjonalne pasy zabezpieczające meble oraz szereg materiałów, dzięki którym można bezpiecznie zapakować nawet najdelikatniejsze przedmioty, jak porcelana, czy naczynia.

Obecnie oferujemy usługi samochodów:

 • busa o pojemności 11 m³,
 • auta kontenerowego tradycyjnego o pojemności 18 m³,
 • praktycznego kontenera wyposażonego w windę o pojemności 24 m³,
 • meblowozu o pojemności aż 35 m³.

Dodatkowo, korzystamy również z udogodnień, dzięki którym szybko i bez większego trudu możemy przenosić Państwa rzeczy i meble. Posiadamy wózki schodowe do AGD oraz szaf, wózki płaskie do mebli, a także pasy do noszenia ciężkich mebli. Dzięki nim, jesteśmy w stanie sprawnie przenosić ciężkie rzeczy również w budynkach bez wind.

Zabezpieczanie przedmiotów i mebli

Wiele osób obawia się uszkodzenia swoich mebli lub wartościowych przedmiotów podczas przeprowadzki. Z nami nie trzeba się tego obawiać. W domu lub firmie Klienta zajmujemy się bowiem zabezpieczeniem przedmiotów. Każdy nasz pojazd jest wyposażony w:

 • koce przeprowadzkowe,
 • pasy,
 • worki,
 • kartony,
 • folie bąbelkowe,
 • folie stretch,
 • papier pakowy i inne zabezpieczenia.

Starannie pakujemy wszystkie przedmioty i układamy je w naszych samochodach. Meble demontujemy na miejscu przy pomocy nowoczesnych narzędzi elektrycznych. Po dowiezieniu mienia na Mokotów, zajmujemy się jego rozpakowaniem. Profesjonalnie skręcamy również meble i ustawiamy je we wskazanym miejscu. Klient nie musi więc martwić się logistyką, jak również brudnymi pracami. Pozostawiamy mieszkanie lub biuro czyste i uporządkowane, gotowe do zamieszkania i ustawiania wszystkich przedmiotów.

Przeprowadzki firm i biur

W ciągu wielu lat swojej działalności przeprowadziliśmy już ponad tysiąc różnych firm i biur. Jesteśmy w stanie profesjonalnie i sprawnie zorganizować taką przeprowadzkę, niezależnie od wielkości firmy, jak i branży, w jakiej funkcjonuje. Dysponujemy profesjonalnymi kartonami i innymi materiałami. W przypadku chęci skorzystania z naszych usług, prosimy o kontakt telefoniczny. Wspólnie ustalimy warunki takiej przeprowadzki i jej cenę.

Jeżeli firma jest duża i przedsięwzięcie znaczące, wolimy się z Państwem spotkać i osobiście ustalić zakres naszych prac oraz ich termin i cenę. Posiadamy odpowiednią ilość pracowników, jak również pojazdów, aby na Mokotów przeprowadzić każdą dużą firmę i każde biuro. Jesteśmy ubezpieczeni, a wszelkie sprzęty i dokumentację traktujemy z należytym szacunkiem i ostrożnością.

Najpierw zajmiemy się demontażem wszystkich mebli, a na miejscu skręcimy je dla Państwa i ustawiamy zgodnie z Państwa życzeniem. Nasza ekipa jest szybka, sprawna i zawsze kulturalna.

Bezpieczeństwo podczas transportu

Bardzo dbamy o to, aby powierzone nam rzeczy docierały na miejsce zawsze w dobrym stanie. Starannie zabezpieczamy je przed trasą i pakujemy w odpowiedni sposób. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z kompleksowej usługi, podczas której zaplanujemy całą przeprowadzkę od A do Z i zajmiemy się samodzielnie wszystkim. Nasi Klienci nie muszą się martwić transportem swojego mienia, jak również jego rozpakowaniem na miejscu. Dzięki nowoczesnym narzędziom i zabezpieczeniom, jak również flocie odpowiednich pojazdów, jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie w ustalonym terminie. Zapraszamy do kontaktu z nami, w celu ustalenia szczegółów przeprowadzki na Mokotów.