warszawa bielany

Przeprowadzki Warszawa Bielany

Wiele osób wybiera dzisiaj warszawskie Bielany jako miejsce swojego zamieszkania. Decydując się na przeprowadzkę na to osiedle, warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy, takiej jak Alfa Przeprowadzki. Swoje usługi w Warszawie świadczymy już od ponad dziesięciu lat i możemy pochwalić się wieloma realizacjami. Przeprowadzamy zarówno domy i mieszkania, jak i większe firmy oraz biura. Zajmujemy się całym przedsięwzięciem kompleksowo, a usługi świadczymy na najwyższym poziomie. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

Kompleksowe przeprowadzki na Bielany

Nasza firma dysponuje flotą bardzo nowoczesnych pojazdów, które są przystosowane właśnie do przewożenia mebli, sprzętów AGD i RTV oraz innych dużych przedmiotów. Nasze samochody doskonale sprawdzają się w każdej sytuacji, a dzięki nim przeprowadzki na Bielany realizujemy sprawnie i terminowo.

Zachęcamy do skorzystania z usług jednego z naszych pojazdów:

  • busa o pojemności 11 m³,
  • tradycyjnego auta kontenerowego o pojemności 18 m³,
  • kontenera z praktyczną windą o pojemności 24 m³,
  • największego meblowozu o pojemności 35 m³.

W naszych pojazdach stosujemy odpowiednie zabezpieczenia, koce przeprowadzkowe oraz pasy, dzięki którym przewożone mienie jest nienaruszone i nie zmienia swojej pozycji podczas transportu. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa rzeczy dotarły na miejsce w idealnym stanie.

Profesjonalne pakowanie i zabezpieczanie mienia

Dla nas ważny jest każdy przedmiot powierzony przez Klienta. Nasz zespół zajmuje się pakowaniem i zabezpieczaniem rzeczy. Stosujemy do tego celu:

  • kartony i worki przeprowadzkowe,
  • folie bąbelkowe,
  • folie stretch,
  • papiery pakowe,
  • innego rodzaju zabezpieczenia.

W domu Klienta zajmujemy się spakowaniem wszystkich powierzonych nam rzeczy. Dodatkowo, zajmujemy się również demontażem mebli, korzystając przy tym z bardzo nowoczesnych i funkcjonalnych narzędzi elektrycznych, dzięki którym możemy to robić szybko i sprawnie.

Transport i wniesienie mienia do domu

Po udanym transporcie na warszawskie Bielany, przenosimy przedmioty i meble do nowej lokalizacji. Korzystamy przy tym z udogodnień takich, jak wózki płaskie ułatwiające przewóz mebli, wózki schodowe do AGD oraz do szaf, pasy do przenoszenia mebli. Nawet, jeżeli w budynku nie ma windy, jesteśmy w stanie przenieść wszystkie rzeczy, włącznie z ciężkimi meblami na miejsce.

Przeprowadzka nie kończy się jednak w tym momencie. Po udanym transporcie na Bielany, starannie rozpakowujemy wszystkie przedmioty i sprawdzamy ich stan. Zajmujemy się również ponownym montażem mebli przy pomocy nowoczesnego sprzętu i ich ustawieniem. Zorganizowana przez nas przeprowadzka na Bielany jest więc dla Klienta nieuciążliwa i wygodna. Nie musi on zajmować się logistyką, zabezpieczaniem, wnoszeniem, ani nawet ustawianiem swoich rzeczy. My zrobimy to z największą przyjemnością, zawsze sprawnie i na czas.

Organizacja przeprowadzek firm i biur

Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji przeprowadzek na Bielany przez firmy oraz biura. Do tej pory udało nam się przeprowadzić ponad tysiąc tego typu zleceń, zawsze z powodzeniem. Dysponujemy odpowiednią ilością profesjonalnych samochodów, narzędzi, zabezpieczeń, a przede wszystkim ludzi. Niezależnie od rozmiaru firmy, jesteśmy w stanie zorganizować wszystkie czynności terminowo.

Jeżeli interesuje Państwa przeprowadzka firmy na Bielany, zachęcamy do kontaktu telefonicznego. W przypadku mniejszych zleceń, wszystkie szczegóły ustalamy od ręki i wskazujemy cenę naszych usług. Jeżeli jednak zlecenie jest duże i wymaga odpowiedniej logistyki, chcemy się najpierw z Państwem spotkać i ustalić wszelkie szczegóły tego przedsięwzięcia, jak również warunki cenowe. Zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszymi pracownikami.

Przeprowadzka bez stresu

Dla większości osób przeprowadzka na Bielany jest trudnym tematem. Pakowanie wszystkich przedmiotów, również tych drobnych, a następnie demontaż i zabezpieczanie mebli to dla jednej lub dwóch osób bardzo trudne i czasochłonne zadanie. Również transport przedmiotów może sprawiać spory problem. Największą trudnością jest na pewno brak odpowiedniego pojazdu, który pomieści mienie i dowiezie je bezpiecznie do ustalonego punktu.

W Alfa Przeprowadzki z przyjemnością zajmujemy się więc przeprowadzkami na Bielany i organizujemy dla naszych Klientów kompleksowe usługi. Nie musicie Państwo niczego planować, ani stresować się, ponieważ my zajmiemy się przeprowadzeniem Państwa domu, mieszkania lub firmy na Bielany. Posiadamy szeroki zakres ubezpieczenia od nieszczęśliwych zdarzeń, dlatego wszystkie Państwa rzeczy są z nami w pełni bezpieczne.

Każdy z naszych pojazdów wyposażony jest w odpowiednie materiały, dzięki którym można zabezpieczyć wszystkie rzeczy i umieścić je w odpowiedniej pozycji w samochodzie. Nasza kadra jest do państwa dyspozycji. Gwarantujemy zawsze najwyższą jakość naszych usług oraz konkurencyjność naszych cen. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i przeprowadzenia się na warszawskie Bielany właśnie z nami.