warszawa bemowo herb

Przeprowadzki Warszawa Bemowo

Samodzielne zaplanowanie przeprowadzki i jej wykonanie nie jest łatwym zadaniem. Normalny samochód osobowy często nie umożliwia przewozu mebli i dużych sprzętów AGD, jak lodówka, która musi znajdować się w pozycji pionowej. Chcąc ułatwić sobie to zadanie, warto skorzystać z usług naszej firmy Alfa Przeprowadzki, która posiada ogromne doświadczenie w tym zakresie i dysponuje nowoczesnym sprzętem i flotą pojazdów o różnym przeznaczeniu. Planując przeprowadzkę na warszawskie Bemowo, warto się z nami skontaktować, a my zajmiemy się tematem od A do Z i zaplanujemy cały proces. Z przyjemnością organizujemy przeprowadzki osób prywatnych, jak również firm, które na Bemowie otwierają swoje nowe siedziby.

Flota nowoczesnych pojazdów

W naszej ofercie znajduje się flota bardzo nowoczesnych pojazdów, które są funkcjonalne i doskonale sprawdzają się w trakcie przewożenia dużej ilości przedmiotów. Obecnie dysponujemy:

 • busy o pojemności 11 m³,
 • tradycyjne auta kontenerowe o pojemności 18 m³,
 • kontenery z windą o pojemności 24 m³,
 • meblowozy o największej pojemności aż 35 m³.

Organizując przeprowadzki na Bemowie, zawsze analizujemy konkretny przypadek i planujemy, które pojazdy znajdą najlepsze zastosowanie. W większości przypadków, korzystamy również z nowoczesnego sprzętu, który bardzo ułatwia nam działania i je usprawnia. W naszej dyspozycji znajdują się obecnie wózki płaskie, za pomocą których przewozimy bez trudu i bezpiecznie meble, wózki schodowe przeznaczone do przewożenia AGD oraz szaf i pasy do przenoszenia mebli. Również w pojazdach stosujemy system pasów bezpieczeństwa, dzięki którym meble i inne przedmioty są zawsze odpowiednio zabezpieczone i nie poruszają się w samochodzie podczas przeprowadzki.

Przeprowadzki na Bemowie – kompleksowy przewóz rzeczy

Podejmując się konkretnego zlecenia, zawsze szczegółowo ustalamy z Klientem, jakie są jego życzenia i preferencje. Nasza doświadczona ekipa z przyjemnością zajmuje się pakowaniem i zabezpieczeniem wszystkich przedmiotów, które mają być transportowane. Posiadamy szeroką gamę materiałów, takich jak:

 • folia bąbelkowa,
 • folia stretch,
 • papier pakowy,
 • worki,

Pakujemy nawet najdrobniejsze przedmioty naszych Klientów, jak książki, bibeloty, czy naczynia i delikatnie transportujemy je na Bemowo. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z nich może mieć dla Klienta dużą wartość sentymentalną, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby robić to bezpiecznie.

Nasza kadra to osoby doświadczone, które od wielu lat zajmują się planowaniem i przeprowadzaniem przeprowadzek na Bemowie i w całej Warszawie. Z przyjemnością podejmujemy się również zleceń na terenie całej Polski.

Przeprowadzki mieszkań i domów

Każdego dnia realizujemy przeprowadzki mieszkań i domów na Bemowo. Całe zlecenia realizujemy kompleksowo:

 • pakujemy i zabezpieczamy całość mienia lub wskazaną przez Klienta część,
 • demontujemy meble przy pomocy nowoczesnych narzędzi elektrycznych,
 • przewozimy wszystko bezpiecznie naszymi pojazdami,
 • wnosimy mienie do nowego mieszkania lub domu na Bemowie,
 • rozpakowujemy przedmioty,
 • montujemy meble w bezpieczny sposób – szybko i skutecznie, przy pomocy narzędzi.

Działamy sprawnie i szybko, jesteśmy też bardzo solidni. Można nam powierzyć swój dorobek, ponieważ o każdą rzecz dbamy w wyjątkowy sposób. Dodatkowo, posiadamy ubezpieczenie od nieszczęśliwych zdarzeń i wypadków.

Przeprowadzki firmowe

Swoje usługi kierujemy również do firm i biur, które przenoszą się na warszawskie Bemowo. Niezależnie od wielkości firmy, ilości mebli, dokumentów i innych przedmiotów, zawsze realizujemy nasze przeprowadzki sprawnie i w terminie. Dostarczamy Państwu kartony do pakowania mienia. Możemy również samodzielnie zająć się pakowaniem, demontażem wszystkich mebli i ich transportem. Następnie wnosimy wszystko na miejsce, rozpakowujemy, a meble składamy i ustawiamy.

W przypadku niewielkich firm, cennik naszych usług wskażemy Państwu podczas rozmowy telefonicznej, kiedy też ustalimy wszelkie szczegóły takiej przeprowadzki na Bemowo. Jeżeli mamy zająć się przeprowadzką dużej firmy, proponujemy spotkanie, podczas którego dokonujemy ustaleń i prezentujemy ofertę cenową. Jest ona uzależniona od rozmiaru przeprowadzki – ilości osób potrzebnych do przewozu, ilości przedmiotów, które transportujemy, jak również odległości obu lokalizacji i dostępności wind w budynkach.

Do tej pory wykonaliśmy ponad tysiąc przeprowadzek różnych biur i firm. Dysponujemy flotą pojazdów oraz kadrą, która jest w stanie zorganizować każdą przeprowadzkę na Bemowo w Warszawie.

Zachęcamy serdecznie do kontaktu z Alfa Przeprowadzki i skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy, że zaplanujemy przeprowadzkę kompleksowo i zajmiemy się jej wykonaniem w dogodny dla Państwa sposób. Zawsze działamy sprawnie, terminowo i bezpiecznie. Niezależnie od rozmiaru przeprowadzki, przestrzegamy wszystkich zasad i traktujemy Państwa mienie z należytą ostrożnością i szacunkiem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, dzięki którym przeprowadzka na Bemowo to sama przyjemność i zero stresu.