Przeprowadzki Mieszkań i Domów

Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę przeprowadzki mieszkań oraz domów. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w obsłudze kompleksowej i z zaangażowaniem przeprowadzek na terenie całej Warszawy i Polski.

Przeprowadzki w Warszawie wykonujemy sprawnie i w konkurencyjnych cenach. Tanie przeprowadzki z gwarancją jakości i satysfakcji klienta – tym właśnie jest Alfa Przeprowadzki.u

Zadzwoń

506 506 506

Kompleksowa usługa przeprowadzek domów i mieszkań.

Decydując się na Nasze usługi, przeprowadzka będzie sprawna, bez stresowa i bezpieczna.

Cały proces będzie pod okiem Naszych doświadczonych pracowników, a dzięki temu przeprowadzka mieszkań i domów będzie bezpieczna i wygodna dla Państwa.

Zajmiemy się całym procesem przeprowadzki już od etapu przygotowania Państwa:

 • Dostarczamy wcześniej kartony przeprowadzkowe, aby proces pakowania mógł rozpocząć się wcześniej.
 • Oferujemy wsparcie przy zapakowaniu i zabezpieczaniu Państwa rzeczy. 
 • Zajmujemy się demontażem wszystkich mebli. Wykorzystujemy do tego nowoczesne narzędzia elektryczne, dzięki którym praca wykonywana jest dokładnie i szybko jednocześnie bezpiecznie. Następnym krokiem jest zabezpieczenie mebli i ich elementów do przeprowadzki.
 • Cały proces pakowania do transportu jest wykonywany przy użyciu: wózki płaskie,  wózki schodowe dla AGD jak również pasy, dzięki którym jesteśmy wstanie przenosić ciężkie przedmioty. By całe działanie odbyło się szybko, wygodnie i bezpiecznie.
 •  Transport rzeczy wykonujemy przy użyciu nowoczesnej i praktycznej floty samochodowej. Dysponujemy wystarczającą ilością pojazdów i personelu by nawet największe przeprowadzki w Warszawie i w całej Polsce odbyły się szybko.
 • Na miejscu docelowym przeprowadzki,  wnosimy wszystko i pomagamy przy rozpakowywaniu, jak również montażem mebli i ich wstępnym ustawieniu.
Alfa Przeprowadzki – to nie tylko firma transportowa, to gwarancja jakości w przystępnej cenie.

Flota nowoczesnych i funkcjonalnych Samochodów

 Szybka realizacja przeprowadzki w Warszawie wykonywana jest przez pojemne i nowoczesne samochody. Dzięki temu może spełniać Państwa wymagania związane z transportem rzeczy, nawet nietypowych. Nasza flota znajduje się w wielu miejscach w Warszawie, a dzięki temu jesteśmy wstanie szybko zrealizować Państwa zgłoszenie.

Nasza flota składa się:

 • busy o pojemności 11 m3,
 • auta-kontenery mieszczące 18m3,
 • kontenery z windą o pojemności 24 m3,
 • meblowy, w którym można przetransportować aż 35m3.
Każdy z naszych samochodów jest odpowiednio wyposażony. Zawsze mamy przy sobie wózki do przewożenia mebli, koce przeprowadzkowe i pasy zabezpieczające. Poza tym, wozimy również szereg materiałów zabezpieczających i wybór narzędzi elektrycznych, które ułatwiają nam demontaż i montaż mebli.

Dysponujemy również praktycznymi szafami pionowymi. Dzięki nim, możemy przewozić Państwa odzież w pozycji pionowej, zawsze na wieszakach. Takie rozwiązania sprawiają, że przeprowadzki przebiegają szybko, sprawnie i wygodnie. 

Cały Nas zespół to osoby doświadczone i odpowiednio przeszkolone, dzięki temu przeprowadzki przebiegają z pełnym profesjonalizmem.

Zadzwoń

506 506 506

Podczas przeprowadzki Państwa rzeczy narażone są na uszkodzenia mechaniczne a także na czynniki pogodowe takie jak deszcz. Na Państwa życzenie, zabezpieczamy wybrane przedmioty za pomocą najlepszych materiałów. Stosujemy do tego celu folie stretch, bąbelkowe, papiery pakowe, duże worki i kartony. Zadbamy o to, aby wszystko dotarło do nowej lokalizacji w nienaruszonym stanie.

Każda przeprowadzka różni się od innych. Wpływ na cenę naszej usługi może mieć więc wiele różnych czynników. Jeżeli planujecie Państwo przenoszenie się do innej lokalizacji w Warszawie, serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 506-506-506. Wówczas będziemy Państwu w stanie podać cenę takiej przeprowadzki.

 • odległość obu lokalizacji od siebie,
 • ilość przedmiotów, które musimy zabezpieczyć i przewieźć,
 • ilość mebli oraz konieczność ich demontażu, a następnie ponownego skręcenia,
 • ilość zaangażowanych w proces przeprowadzki pracowników,
 • rodzaj i ilość samochodów, które będą obsługiwać Państwa przeprowadzkę.

Do każdej przeprowadzki podchodzimy indywidualnie i sprawdzamy państwa oczekiwania, aby zaproponować w pełni kompleksową usługę. Dzięki wielu samochodom oraz licznym narzędziom i sprzętom, swoje przeprowadzki realizujemy zawsze szybko i sprawnie. Nasza firma jest ubezpieczona od różnego rodzaju niespodziewanych wypadków dzięki czemu możecie nam Państwo powierzyć nawet najcenniejsze przedmioty.

Zawsze szczegółowo i dokładnie planujemy każdą naszą przeprowadzkę. Wiemy, że dla naszych Klientów to często ogromna rewolucja i zmiana w życiu, dlatego chcemy im zapewnić jak najdogodniejsze warunki w nowej lokalizacji oraz szybki przewóz ich całego mienia. Wszystkie rzeczy i meble są odpowiednio zabezpieczone i dowiezione w idealnym stanie. Zawsze pozostawiamy po sobie porządek.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego, w celu omówienia szczegółów naszej usługi oraz ustalenia ceny takiej przeprowadzki. Gwarantujemy, że wykonamy nasze usługi na najwyższym poziomie, profesjonalnie i terminowo. Oferujemy również konkurencyjne warunki cenowe. Zapraszamy