Przeprowadzki Mieszkań i Domów

przeprowadzki mieszkań

Alfa Przeprowadzki to firma z bogatym, ponad dziesięcioletnim doświadczeniem na rynku. Podczas naszej działalności, udało nam się przeprowadzić tysiące mieszkań i domów prywatnych w Warszawie, jak również na terenie całej Polski. Nasz zespół to osoby profesjonalne i solidne, które zawsze dochowują terminów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Kompleksowe usługi przeprowadzek domów i mieszkań

Decydując się na usługi Alfa Przeprowadzki można zapomnieć o swojej przeprowadzce. Nasi pracownicy zajmują się bowiem całym przedsięwzięciem od początku do końca:

 • Oferujemy możliwość zapakowania i zabezpieczenia Państwa mienia. Dostarczamy również kartony przeprowadzkowe wcześniej, aby mieli Państwo możliwość rozpoczęcia pakowania mniejszych przedmiotów.
 • Zajmujemy się demontażem wszystkich mebli. Stosujemy do tego nowoczesne narzędzia elektryczne, dzięki którym robimy to sprawnie i szybko, a jednocześnie bezpiecznie. Następnie, zabezpieczamy elementy mebli.
 • W pracy wykorzystujemy wózki płaskie do przewozu mebli, jak również wózki schodowe dla AGD i pasy, dzięki którym możemy przenosić ciężkie przedmioty szybko i wygodnie.
 • Nasze przeprowadzki odbywają się przy użyciu floty nowoczesnych i bardzo praktycznych pojazdów.
 • Na miejscy, w nowej lokalizacji, wnosimy wszystko do góry i rozpakowujemy. Zajmujemy się również montażem mebli i ich wstępnym ustawieniem.

Przeprowadzamy niewielkie mieszkania, jak i duże domy jednorodzinne. Posiadamy odpowiednią ilość samochodów, jak również pracowników, którzy mogą sprostać takiemu zadaniu.

Flota nowoczesnych i funkcjonalnych samochodów

Naszą pracę ułatwiają nam posiadane samochody, które znajdują się w kilku lokalizacjach w Warszawie. Są to pojazdy bardzo pojemne i nowoczesne:

 • busy o pojemności 11 m3,
 • auta-kontenery mieszczące 18 m3,
 • kontenery z windą o pojemności 24 m3,
 • meblowozy mieszczące aż 35 m3.

Każdy z naszych samochodów jest oczywiście odpowiednio wyposażony. Zawsze mamy przy sobie wózki do przewożenia mebli, koce przeprowadzkowe i pasy zabezpieczające. Poza tym, wozimy również szereg materiałów zabezpieczających i wybór narzędzi elektrycznych, które ułatwiają nam demontaż i montaż mebli.

Dysponujemy również praktycznymi szafami pionowymi. Dzięki nim, możemy przewozić Państwa odzież w pozycji pionowej, zawsze na wieszakach. Takie rozwiązania sprawiają, że przeprowadzki przebiegają szybko, sprawnie i bezpiecznie. Dodatkowo, możemy pochwalić się młodym zespołem osób, które posiadają już doświadczenie i są bardzo profesjonalne. Każdy z naszych pracowników to osoba solidna i godna zaufania. Można im z powodzeniem powierzyć własne mienie.

Zabezpieczanie przedmiotów

Podczas przeprowadzki państwa rzeczy mogą ulec uszkodzeniom mechanicznym, jak również być narażone na działanie czynników pogodowych, takich jak deszcz. Na Państwa życzenie, zabezpieczamy wybrane przedmioty za pomocą najlepszych materiałów. Stosujemy do tego celu folie stretch, bąbelkowe, papiery pakowe, duże worki i kartony. Dbamy o to, aby wszystko dotarło do nowej lokalizacji w doskonałym stanie.

Od czego zależy cena naszej usługi?

Każda przeprowadzka różni się od innych. Wpływ na cenę naszej usługi może mieć więc wiele różnych czynników. Jeżeli planujecie Państwo przenoszenie się do innej lokalizacji w Warszawie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu 506-506-506. Wówczas będziemy Państwu w stanie podać cenę takiej przeprowadzki.

Zazwyczaj analizujemy takie kwestie, jak:

 • odległość obu lokalizacji od siebie,
 • ilość przedmiotów, które musimy zabezpieczyć i przewieźć,
 • ilość mebli oraz konieczność ich demontażu, a następnie ponownego skręcenia,
 • ilość zaangażowanych w proces przeprowadzki pracowników,
 • rodzaj i ilość samochodów, które będą obsługiwać Państwa przeprowadzkę.

Do każdej przeprowadzki podchodzimy indywidualnie i sprawdzamy państwa oczekiwania, aby zaproponować w pełni kompleksową usługę. Dzięki wielu samochodom oraz licznym narzędziom i sprzętom, swoje przeprowadzki realizujemy zawsze szybko i sprawnie. Można nam powierzyć nawet cenne przedmioty. Dodatkowo, Alfa Przeprowadzki jako firma ubezpieczona jest od różnego rodzaju zdarzeń i wypadków, jakie mogłyby mieć miejsce.

Gwarancja usług na najwyższym poziomie

Zawsze szczegółowo i dokładnie planujemy każdą naszą przeprowadzkę. Wiemy, że dla naszych Klientów to często ogromna rewolucja i zmiana w życiu, dlatego chcemy im zapewnić jak najdogodniejsze warunki w nowej lokalizacji oraz szybki przewóz ich całego mienia. Wszystkie rzeczy i meble są odpowiednio zabezpieczone i dowiezione w idealnym stanie. Zawsze pozostawiamy po sobie porządek.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego, w celu omówienia szczegółów naszej usługi oraz ustalenia ceny takiej przeprowadzki. Gwarantujemy, że wykonamy nasze usługi na najwyższym poziomie, profesjonalnie i terminowo. Oferujemy również konkurencyjne warunki cenowe. Zapraszamy!

© PrzeprowadzkiWarszawa.net 2020 Realizacja: Damtox
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.