Przeprowadzki biur i firm

przeprowadzki biur

Biuro, zakład pracy czy przestrzeń handlowa i obsługi klienta to miejsca, które wymagają wyjątkowo profesjonalnego traktowania w trakcie przeprowadzek. Dokumentacja firmy oraz jej majątek w postaci mebli, wyposażenia, materiałów biurowych i urządzeń biurowych – to często Twoja największa wartość i chcesz, aby była bezpieczna na każdym etapie, od pakowania, przez ewidencjonowanie, wynoszenie, przewożenie, wnoszenie i rozpakowanie na miejscu.

Korzyści dla firm w Alfa Przeprowadzki

W Alfa Przeprowadzki doskonale rozumiemy, że czas to pieniądz – szczególnie w biznesie. Dlatego przeprowadzki firm w Warszawie stanowią dla nas priorytet i ponad 1000 zrealizowanych zleceń tego typu to nasze najlepsze referencje. Na przestrzeni lat i kolejnych realizacji wypracowaliśmy sobie schemat postępowania i działania, dzięki któremu Twój biznes przeniesiemy w ciągu jednego dnia pod nowy adres. To najważniejsze dla firm, które ze względu na produkcję czy bieżący charakter obsługi klienta i handlu nie mogą pozwolić sobie nawet na jeden dzień nieplanowanego przestoju.

Dlaczego możemy zagwarantować tak szybką realizację nawet bardzo dużego zlecenia, uwzględniającego wielkie przestrzenie biurowe? To przede wszystkim jest możliwe dzięki:

  • bardzo licznemu personelowi – im większe zlecenie, tym więcej pracowników zaangażujemy w Twoje zlecenie;
  • różnym rodzajom pojazdów transportowych – zarówno pod względem kubatury pojazdu, jego nośności i ładowności jak i dodatkowego wyposażenia jak platformy załadunkowej czy szaf pionowych wewnątrz;
  • liczbie specjalistycznych samochodów;
  • wieloletniemu doświadczeniu w przeprowadzaniu firm, dzięki któremu doskonale wiemy, jak postępować z najcenniejszym dobytkiem przedsiębiorstwa;
  • gotowym metodom organizacji, ewidencji i pakowania, przyspieszającym proces pakowania i segregowania poszczególnych mebli, urządzeń biurowych, dokumentów itp.

W Alfa Przeprowadzki doskonale rozumiemy, że możesz potrzebować tylko niektórych usług i nie zawsze jesteś zainteresowany kompleksową obsługą od A do Z. W kontakcie telefonicznym z naszym pracownikiem ustalimy podstawowe informacje na temat Twoich oczekiwań i zaprezentujemy Ci pierwszy kosztorys – na pewno będzie on konkurencyjny jak na warunki finansowe w stolicy.

Wyposażenie kluczem do sukcesu

Przeprowadzki firmowe przebiegają zdecydowanie szybciej i wygodniej w sytuacji, kiedy ekipa przeprowadzkowa ma do użytku różnego rodzaju przydatne urządzenia. Podstawowe wyposażenie każdej ekipy to nie tylko materiały do zabezpieczenia i pakowania poszczególnych dóbr (pudełka, kartony, folie, taśmy) lub znakowana. To także zestaw narzędzi elektromechanicznych, dzięki którym możliwe jest szybkie zdemontowanie praktycznie każdej zabudowy, mebla, szafy czy biurka, krzesła – sprzętu albo urządzenia biurowego.

Kiedy dobytek przedsiębiorstwa jest już odpowiednio zapakowany, zabezpieczony i oznakowany oraz zaewidencjonowany, nasi pracownicy przechodzą do kolejnego etapu, jakim jest wynoszenie pudeł, kartonów i elementów wielkogabarytowych na zewnątrz. Pomocne na tym etapie są jeszcze inne narzędzia, które znajdują się oczywiście na podstawowym wyposażeniu każdej naszej ekipy przeprowadzkowej, a mowa o takich niezbędnikach jak pasy, koce, taśmy, haki, folie strech, które umożliwiają ekipie wygodne operowanie nawet najbardziej nieporęcznymi ładunkami, które nie nadają się do rozłożenia czy zdemontowania.

Etapem kluczowym w każdej przeprowadzce biurowej jest oczywiście sam transport samochodami ładunku w nowe miejsce. Zwłaszcza w stolicy, dobranie odpowiedniej trasy przejazdu i miejsca na rozładunek samochodów przeprowadzkowych to duża część sukcesu. Tak samo jak flota pojazdów – w Alfa Przeprowadzki mamy szeroki wybór pojazdów o bardzo różnych parametrach i charakterystyce, idealnie nadających się na bardzo różne okazje i potrzeby:

  • budy – 11 m3,
  • auta kontenery – 18 m3,
  • kontenery z windą – 24 m3,
  • meblowozy – 35 m3.

Gwarancja konkurencyjnych warunków

Pracownicy firmy, ani tym bardziej jej właściciele, nie mogą tracić czasu na wykonywanie takich prac, więc w Alfa Przeprowadzki chętnie dopasujemy się godzinami przenosin Twojego biura do godzin jego pracy tak, aby rozpocząć najbardziej uciążliwe prace tuż po zakończeniu pracy przez twoich podwładnych. W ten sposób już następnego dnia większość kluczowego wyposażenia może znaleźć się na miejscu następnego dnia – podłączone, skręcone, wypakowane i gotowe do pracy. Wiemy, że jako właściciel firmy cenisz sobie przede wszystkim gwarancję i pewność szybkiej realizacji, a Twój majątek i dokumentacja firmowa to rzecz święta.

Skontaktuj się telefonicznie z przedstawicielem naszej firmy, aby ustalić podstawowe parametry zamówienia. Poznasz koszty, które z całą pewnością będą konkurencyjne, ale najważniejsza dla nas jest gwarancja Twojej satysfakcji i kolejne profesjonalnie wykonane zlecenie. Zapraszamy do współpracy z Alfa Przeprowadzki – dołącz do grona zadowolonych partnerów i klientów, którzy stanowią już liczbę ponad 1000 przedsiębiorstw w samej tylko Warszawie i jej najbliższych okolicach.
Zapraszamy do kontaktu: tel. 506-506-506

© PrzeprowadzkiWarszawa.net 2020 Realizacja: Damtox
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.