Przeprowadzki biur i firm

Przeprowadzka biura, czy przestrzeni handlowej i obsługi klienta wymaga zaangażowania i profesjonalnego podejścia. Staramy się by cały proces relokacji firmy przebieg w sposób prosty i sprawny.  Bezpieczeństwo dokumentacji jak i całego majątku Twojej firmy takich jak meble, wyposażenie, materiał biurowe oraz urządzeń biurowych – jest również dla Nas istotna. Chcesz mieć pewność sprawnej przeprowadzki biura przy zachowaniu bezpieczeństwa na każdym etapie przeprowadzki, od pakowania, po przez ewidencjonowanie, wynoszenie, przewóz rzeczy, wnoszenie i rozpakowywanie na miejscu.

Alfa Przeprowadzki – staramy się nie zakłócać działania Twojej firmy, w trakcie przeprowadzki. Przeniesiemy Twój biznes, w ciągu jednego dnia!

Zadzwoń

506 506 506

Korzyści dla firm, przy współpracy z Alfa Przeprowadzki.

Doskonale rozumiemy, że czas to pieniądz – w szczególności w biznesie. Dlatego przeprowadzki firm w Warszawie są tak ważne. Zrealizowaliśmy ponad 1000 przeprowadzek firm oraz biur, a dzięki temu zyskują Państwo pewność wysokich standardów w trakcie procesu relokacji Państwa firmy. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnej ekipie od przeprowadzki oraz znacznej flocie samochodów jesteśmy wstanie przenieść firmy w ciągu jednego dnia pod nowy adres.

Najważniejsze dla firm jest ograniczenie do minimum przestoju w prowadzonej działalności – z Alfa Przeprowadzki to możliwe.

Udzielamy gwarancji szybkiej realizacji dużych zleceń. Wszystko to możliwe dzięki:

  • licznemu personelowi – im większe zlecenie, tym więcej pracowników zostanie zaangażowanych w Państwa zlecenie;
  • szeroki wybór i rodzaj pojazdów transportowych – zarówno pod względem kubatury pojazdu, jego nośności i ładowności jak i dodatkowego wyposażenia tj. platformy załadunkowe i szafy pionowe wewnątrz;
  • liczbie specjalistycznych samochodów;
  • wieloletniemu doświadczeniu w przeprowadzaniu firm, dzięki któremu doskonale wiemy, jak postępować z najcenniejszym dobytkiem przedsiębiorstwa;
  • gotowym metodom i schematom organizacji, ewidencji i pakowania, przyśpieszającym proces pakowania i segregowania poszczególnych mebli, urządzeń biurowych, dokumentów itp.

W Alfa Przeprowadzki doskonale rozumiemy, że mogą Państwo potrzebować tylko niektórych usług i nie zawsze jest wymagana kompleksowa obsługa od A do Z.  W trakcie rozmowy telefonicznej bądź mailowej z Naszym pracownikiem zostaną ustalone podstawowe informacje na temat oczekiwań i wymagań Państwa. Na podstawie których przedstawimy wstępny kosztorys – w atrakcyjnej cenie przy wysokich standardach wykonania usługi.

Wyposażenie – kluczem do sukcesu.

Sprawne, szybkie i bezpieczne przeprowadzki firm oraz biur jest możliwe dzięki odpowiedniemu wyposażeniu, które jest dla Nas minimalnym standardem. Każdy zespół w Alfa Przeprowadzki wyposażony jest nie tylko materiały do zabezpieczania w trakcie transportu rzeczy, ale również wyposażenie takie jak: pudła i kartony przeprowadzkowe, folie i taśmy, czy znakowania ich. To również zestaw narzędzi elektromechanicznych, dzięki którym możliwe jest szybkie demontowanie praktycznie każdej zabudowy, mebla, szafy, biurka czy krzesła, jak również sprzętu lub urządzeń biurowych. 

Kiedy dobytek przedsiębiorstwa jest już odpowiednio zapakowany, zabezpieczony i oznakowany oraz zaewidencjonowany, nasi pracownicy przechodzą do kolejnego etapu, jakim jest wynoszenie pudeł, kartonów i elementów wielkogabarytowych na zewnątrz. Pomocne na tym etapie są jeszcze inne narzędzia, które znajdują się oczywiście na podstawowym wyposażeniu każdej naszej ekipy przeprowadzkowej, a mowa o takich niezbędnikach jak pasy, koce, taśmy, haki, folie strech, które umożliwiają ekipie wygodne operowanie nawet najbardziej nieporęcznymi ładunkami, które nie nadają się do rozłożenia czy zdemontowania.

Etapem kluczowym w każdej przeprowadzce biurowej jest oczywiście sam transport samochodami ładunku w nowe miejsce. Zwłaszcza w stolicy, dobranie odpowiedniej trasy przejazdu i miejsca na rozładunek samochodów przeprowadzkowych to duża część sukcesu. Tak samo jak flota pojazdów – w Alfa Przeprowadzki mamy szeroki wybór pojazdów o bardzo różnych parametrach i charakterystyce, idealnie nadających się na bardzo różne okazje i potrzeby:

  • budy – 11 m3,
  • auta kontenery – 18 m3,
  • kontenery z windą – 24 m3,
  • meblowozy – 35 m3.

Gwarancja Konkurencyjnych Warunków

Pracownicy firmy, ani tym bardziej jej właściciele, nie mogą tracić czasu na wykonywanie takich prac, więc w Alfa Przeprowadzki chętnie dopasujemy się godzinami przenosin Twojego biura do godzin jego pracy tak, aby rozpocząć najbardziej uciążliwe prace tuż po zakończeniu pracy przez twoich podwładnych. W ten sposób już następnego dnia większość kluczowego wyposażenia może znaleźć się na miejscu następnego dnia – podłączone, skręcone, wypakowane i gotowe do pracy. Wiemy, że jako właściciel firmy cenisz sobie przede wszystkim gwarancję i pewność szybkiej realizacji, a Twój majątek i dokumentacja firmowa to rzecz święta.

Skontaktuj się telefonicznie z przedstawicielem naszej firmy, aby ustalić podstawowe parametry zamówienia. Poznasz koszty, które z całą pewnością będą konkurencyjne, ale najważniejsza dla nas jest gwarancja Twojej satysfakcji i kolejne profesjonalnie wykonane zlecenie. Zapraszamy do współpracy z Alfa Przeprowadzki – dołącz do grona zadowolonych partnerów i klientów, którzy stanowią już liczbę ponad 1000 przedsiębiorstw w samej tylko Warszawie i jej najbliższych okolicach.
Zapraszamy do kontaktu: tel. 506-506-506

Zadzwoń

506 506 506