Przeprowadzanie mieszkań – rodzaje pudeł.

Każdy przeprowadza się z innego powodu – bardzo często przeprowadzka jest nieplanowana, a przez to brakuje, rzeczy gdzie można spakować rzeczy. Tu wychodzimy na przeciw potrzebom i dostarczamy wszystkie niezbędne akcesoria ułatwiające przeprowadzkę w Warszawie.

Przeprowadzka mieszkań w Warszawie to nie tylko spakowanie ubrań i drobnych rzeczy.

Każdy z Nas posiada w mieszkaniu wiele rzeczy, które stanowią duszę miejsca gdzie żyjemy. W wielu przypadkach to nie tylko ubrania, czy drobne elementy, które można spakować do pudeł. Bardzo często to też meble, które noszą własną historię, o której nie chcemy zapominać.

Pudła do przeprowadzki (transportu) posiadamy kilka rodzajów, które możemy dostarczyć po wcześniejszym ustaleniu:

  • kartony do przewożenia ubrań na wieszakach;
  • pudła kartonowe 40/40/40.

Spakowanie rzeczy do pudeł można wykonać samodzielnie, by wiedzieć co gdzie jest spakowane. Tu wystarczy wykonać kilka kroków:

Pakowanie na przeprowadzkę: o czym należy pamiętać podczas pakowania na przeprowadzkę – AlfaPrzeprowadzki – przeprowadzki w Warszawie (przeprowadzkiwarszawa.net)

zestaw narzędzi

Przygotowanie mebli do przeprowadzki

Odpowiednio przygotować meble do przeprowadzki to jest bardzo ważne. Należy pamiętać o ich rozebraniu i umyciu powierzchni, by łatwiej było je rozmontować. Aby ułatwić rozebranie mebli, warto zabrać ze sobą wszelkie niezbędne narzędzia: odpowiednie gwoździe, młotek, nożyczki. Posiadamy zawsze niezbędne narzędzia do demontażu i montażu mebli, by przeprowadzka w Warszawie wykonana była sprawnie i bezpiecznie.

Sam demontaż mebli to tylko początek procesu przeprowadzki mieszkań w Warszawie. Równie istotne jest odpowiednie zabezpieczenie mebli w transporcie.

pasy do noszenia ciężkich mebli

Proces transportu mebli:

  • demontaż mebli z zachowaniem szczególnej ostrożności, dla mebli nietypowych;
  • zabezpieczenie elementów mebli za pomocą koców przeprowadzkowych, folią bąbelkową czy strech;
  • przeniesienie mebli do samochodu przeprowadzkowego i zabezpieczenie rzeczy w nim. Daje to pewność, iż meble nie będą „latały” w trakcie transportu, a dzięki temu nie ulegną zniszczeniu;
  • etap końcowy przeprowadzki to wniesienie mebli i ich montaż w miejscu docelowym.

Nas zespół zawsze jest wyposażony i przygotowany do wsparcia klienta, w procesie przeprowadzki w Warszawie. Każdy samochód posiada wózki do przesuwania mebli, wózki transportowe do drobnych rzeczy, wózki wspierające transport mebli po schodach. W przypadku nietypowych mebli Nasza ekipa posiada pasy do przenoszenia ciężkich mebli.

Zamów darmową wycenę przeprowadzki w Warszawie Cennik przeprowadzki w Warszawie z gwarancją jakości.

Więcej porad: