Samochody przeprowadzkowe

Bus

Najmniejszy samochód jaki posiadamy to Bus. Przestrzeń ładunkowa ma 3,5 metra długości, prawie 2 metry szerokości i 2 metry wysokości. Zazwyczaj używamy go do małych przeprowadzek po Warszawie lub kraju. Jego zaletą jest, że wjedzie w najmniejsze uliczki i zawsze możemy podjechać nim pod klatkę. Na samochodzie jest wózek na 4 kółkach z rączką, do wożenia kartonów i innych pakunków oraz wózek do mebli. Standardowo jest również wyposażony w folię stretch do zabezpieczania mebli, kartony oraz taśmy klejące. Na busie posiadamy również zestaw elektrycznych narzędzi do demontażu i montażu mebli.
Samochód ten ma 12 m3.

 

Kontener

Kontener to nasz flagowy samochód. Posiadamy kilka takich pojazdów. Przestrzeń ładunkowa ma 4 metry długości, 2 metry wysokości i 2 metry szerokości. Wszystkie kontenery są specjalistycznymi samochodami do przeprowadzek, są niskopodłogowe, wyposażone w specjalną rampę najazdową, która przyśpiesza załadunek i rozładunek. Na każdym z kontenerów znajdują się 3 różne wózki na których przewozimy meble, kartony i inne pakunki. Dodatkowo mamy również folię stretch do zabezpieczania mebli i przewożonego mienia. Jest również skrzyneczka w której znajdują się narzędzia do sprawnego rozkręcania i skręcania mebli. Mamy również pasy, na których nosimy większe gabaryty po schodach.

 

Kontener z windą

Kolejnym naszym samochodem jest kontener z windą. Mamy na wyposażeniu 2 takie samochody, Przestrzeń ładunkowa ma prawie 5 metrów długości, 2,3 metra szerokości i wysokości. Samochód posiada windę o udźwigu 500 kg do przewozu większych mebli, maszyn i innych sprzętów. Dodatkowo znajdują się na nim 4 różne wózki do przewozu mebli, kartonów, toreb i innego wyposażenia mieszkania. Samochód również jak i pozostałe jest wyposażony w narzędzia do sprawnego rozkręcania i skręcania mebli, folię stretch, kartony, taśmy, papier pakowy. Jest to jeden z największych dostępnych samochodów który kwalifikuje się jeszcze jako dostawczy.

Meblowóz

Kolejnym naszym samochodem jest meblowóz, jest to samochód do specjalnych zadań, jakimi są przeprowadzki dużych mieszkań, domów, biur oraz firm. Sama przestrzeń ładunkowa ma ponad 6 metrów długości, jego szerokość i wysokość to prawie 2,5 metra. Ten samochód również jest wyposażony w wózki i inne niezbędne materiały potrzebne do sprawnego zrobienia przeprowadzki. Jak jest potrzeba to może zostać wyposażony w wiele rodzajów wózków ułatwiających pracę, w zależności jakiego typu przeprowadzkę wykonujemy. Jego kubatura to prawie 40 m3. Jest on również wyposażony w windę o bardzo dużej ładowności.