Cennik przeprowadzki

cennik przeprowadzki

Chcąc poznać cenę naszych usług przeprowadzki Warszawa, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 506-506-506. Takich informacji jesteśmy Państwu w stanie udzielić, po zapoznaniu się z kilkoma podstawowymi informacjami. Przede wszystkim, interesuje nas odległość obu lokalizacji od siebie, ilość przedmiotów i mebli, które będą transportowane, dostępność wind w budynkach, czy ilość pracowników zaangażowanych w przewóz oraz pojazdów, które zostaną wykorzystane podczas przeprowadzki.

Oferujemy Państwu szereg różnych udogodnień:

  • Bezpłatnie przeprowadzamy oględziny dużych domów i firm, aby dokonać wyceny naszej pracy.
  • Indywidualnie wyceniamy przeprowadzki międzymiastowe.
  • Nigdy nie obarczamy Klientów ceną za dojazd, ponieważ nasze samochody znajdują się w kilku lokalizacjach w Warszawie.
  • Wszystkie zlecenia wykonywane są przez naszych doświadczonych, profesjonalnych i solidnych pracowników.

Zabezpieczenia i opakowania

Na życzenie Klienta bezpłatnie zabezpieczamy mienie przy pomocy koców przeprowadzkowych, jak również folii stretch. Możemy dostarczyć wcześniej kartony przeprowadzkowe o wymiarach 40x40x40 cm w cenie 5 złotych za sztukę.

W każdym naszym samochodzie na przeprowadzki, znajdują się koce, pasy do przenoszenia, wózki płaskie i wózki schodowe. Zawsze dysponujemy też narzędziami elektrycznymi, które bardzo usprawniają i przyspieszają demontaż i ponowne montowanie mebli. Jesteśmy w stanie profesjonalnie zabezpieczyć każdy przedmiot i przewieźć go w stabilnej pozycji.

Nasi pracownicy to ludzie młodzi, ale doświadczeni i bardzo profesjonalni. Zapraszamy do kontaktu: Przeprowadzki Warszawa 506-506-506

© PrzeprowadzkiWarszawa.net 2020 Realizacja: Damtox
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.